Avto /avto/na-strom
10610 ogledov

Ena znamka avtov močno pocenila električna vozila v Sloveniji

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Garancija
    Garancija 07:28 03.avgust 2024.

    Ni več daleč čas,ko bodo kitajci prevzeli vse

    • Avatar NickMason
      NickMason 09:32 03.avgust 2024.

      Saj so že,itak vse kar kupiš so deli več ali manj iz kitajske

  • atamama 09:35 03.avgust 2024.

    Ob ukrepih evropske komisije proti kitajskim proizvodom me obide spomin na članek-intervju z računalničarjem desetletja nazaj, ko je povedal, da so dobili dopis gospodarske zbornice, kjer jih opozarjajo, naj ob nakupu novega računalnika kupijo iskra-delto, ker tuji ne računajo dovolj ...prikaži več samoupravno... In danes nekaj podobnega, kupujte tu, kjer ima evropska politika deleže v tovarnah pa magari dražje....

  • FejstDogaja 08:19 03.avgust 2024.

    Če Evropa ni prevzela Kitajske, ko je dominirala tam, tudi Kitajska ne bo Evrope. Gre samo za izdelke. Evropa mora pač proizvajati drugače. Tudi v sodelovanju s Kitajci. Zakaj pa ne? Saj ne grizejo.

  • rd2dmk2 10:04 03.avgust 2024.

    ok, zdej se vidi , koliko je lahko dejansko vreden El. avto. tolk kot fičo. teslin šef je bogat tako da ne moreš si zamislit, ljudje pa kupujejo to reč, v dogovoru s politiki. zakaj recimo politika ne sprejme zakona, ...prikaži več da EV lahko dobi nekdo na socilni podpori skupaj s polnilnico , pa recimo 4 leta nobenih socialnih prejemkov. ampak za direktorje se pa dobi EV z oprostitvijo davkov. torej jest sem politik, vi moji frendi v firmah pa evo vam podarim EV. no pa ne pozabit roka roko umije.

  • Grof 09:07 03.avgust 2024.

    Naj prevzamejo še Goloba in mu vstavijo 6v barerijo nekam za ušesa

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.