Magazin /magazin/vip

Kmetija: Po razglasitvi zmagovalke smo bili v Odiseji priča takim prizorom

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • munja 09:51 29.maj 2026.

    To ni kmetija, ampak poneumljanje ljudi. Sam sem gledal nekaj delov še čisto na začetku, ko so jih sploh začeli predvajati (ne vem pred koliko leti), kar je še bilo nekako podobno kmetiji, zdaj je pa vse skupaj že nekaj let negledljivo.

  • borut890 00:54 29.maj 2026.

    Tega sranja nisem gledal, sem pa tako pasivno gledal, ko hčerka to redno gleda. In najbolj od vseh si je tu zmago zaslužil oni tastari in noben drug. Ampak, če gremo dalje, potem je ta mikič, potem pa ... ne ...prikaži več vem več, mogoče res ta stara ... no, saj pri 47 ni stara, je pa zelo postarana. Ampak boljše, da je denar dobila ona, kot pa tisti ćefurji prizadeti, ki se obnašajo, kot da je vse njihovo in da so oni nad vsemi. Tista pička ćefurska pa naj tiste neuporabne "mišice" kaže pred svojo ćefurko,

  • irena213 11:13 30.maj 2026.

    Finale bi moral bi prek kliniko na Polju...

  • Ender3 23:32 28.maj 2026.

    Blišč in beda psihološkega eksperimenta Poptv. To norost bi morali prepovedat..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.