Magazin > VIP

Ste izvedeli kaj koristnega, novega, zanimivega… Kliknite tukaj in Žurnal24 izberite za svoj prednostni vir novic na Googlu.

Kmetija: Po razglasitvi zmagovalke smo bili v Odiseji priča takim prizorom

kmetija
1/22
Žurnal24
Superfinale so si tekmovalci ogledali v Odiseji.

Pop TV je sinoči za novinarje, najbolj zveste oboževalce in vse tekmovalce letošnje Kmetije v Odiseji v Ljubljani organiziral dogodek, na katerem smo si lahko še pred predvajanjem na Voyu ogledali superfinale. 

Po sedmih letih je spet zmagala ženska.

Boj med polfinalistoma Janom in Aleksandro je bil tako srdit, da je prišlo do kar dveh incidentov. Jan je Aleksandro ugriznil, nato pa ji je "polomil" še prst, nam je zaupala zmagovalka 12. sezone.

Ko je bilo jasno, da gre krona Aleksandri, smo bili priča ganljivim prizorom. Prav vsi tekmovalci so skočili na noge in z glasnimi vzkliki slavili zmagovalko. Obkrožili so jo, jo objemali in čestitali. Tudi tisti, ki so zmago bolj privoščili Janu ...

"Kmetija je težka, pa ne zaradi dela ... Ampak zaradi odnosov. Ko misliš, da je vse krasno, pa vidiš, da te na veliko obrekujejo," je po zmagi pred vsemi prisotnimi povedala 47-letnica, za Žurnal pa razkrila, da sta jo med gledanjem šova najbolj razočarala Igor s svojimi pikrimi izjavami in Pia. Trojica se je namreč veliko družina in Aleksandra ni slutila, kakšno je njuno mnenje v resnici. "Na koncu sta se mi odkupila, saj sta kot porotnika stopila na mojo stran," je v smehu še dejala Aleksandra.

Spomnimo. Igor in Pia sta bila jeziček na tehtnici, ko so porotniki glasovali o tem, kateri polfinalist bo pri sekanju drv dobil dodatno minuto časa. Glas sta dala Aleksandri in Dejanu.

Na koncu je voditeljica šova Natalija Bratkovič sporočila lepo novico, da bomo dočakali tudi 13. sezono Kmetije!

Komentarjev 4
  • irena213 11:13 30.maj 2026.

    Finale bi moral bi prek kliniko na Polju...

  • munja 09:51 29.maj 2026.

    To ni kmetija, ampak poneumljanje ljudi. Sam sem gledal nekaj delov še čisto na začetku, ko so jih sploh začeli predvajati (ne vem pred koliko leti), kar je še bilo nekako podobno kmetiji, zdaj je pa vse skupaj že nekaj let negledljivo.

  • borut890 00:54 29.maj 2026.

    Tega sranja nisem gledal, sem pa tako pasivno gledal, ko hčerka to redno gleda. In najbolj od vseh si je tu zmago zaslužil oni tastari in noben drug. Ampak, če gremo dalje, potem je ta mikič, potem pa ... ne ...prikaži več vem več, mogoče res ta stara ... no, saj pri 47 ni stara, je pa zelo postarana. Ampak boljše, da je denar dobila ona, kot pa tisti ćefurji prizadeti, ki se obnašajo, kot da je vse njihovo in da so oni nad vsemi. Tista pička ćefurska pa naj tiste neuporabne "mišice" kaže pred svojo ćefurko,