Slovenija /slovenija/crna-kronika
69489 ogledov

Kolesarja zbil do smrti, eden bolj pijan od drugega

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Majazmaja 14:51 18.junij 2024.

    D. M.: Popil je štiri mala piva. Sklanjatev samostalnika pivo v množini: piva, piv, pivom, piva, pivih, pivi. Težko? Ne. To se učijo v 4. razredu OŠ, ampak vi v šoli s prilagojenim programom verjetno še niste tako daleč, a ne?

    • Idioti 22:54 20.junij 2024.

      U cirilici nemaju duala i u svim variantama polaturskoga jezika u množini je pive ! I kako sada jadnik da zna , da je u slovenskom drukćije .

  • Naklonsky 15:22 18.junij 2024.

    Štiri piva je popil (res samo štiri? )… in po avtocesti do Ljubljane! “Bravo!”.

  • Avatar Leon
    Leon 07:19 18.junij 2024.

    Krivosodje in sodni izvedenci.

  • Idioti 22:51 20.junij 2024.

    Ne mi govorit , da se ne ve pod kakšnim kotom je avto zbil kolo . Sam ne mi to flancat . Pijanost kolesarja nima nobene zveze z njegovo možno krivdo ,kakor tudi voznika za nesrečo. Če je kolesar udarjen ...prikaži več od zadaj , ima od zadaj razbit obroč , če je pa kolesar zapeljal pred avto ima pa avto udarec na sredini sprednjega dela . Važna je samo možna praska , na desni bočni strani avtomobila in za to ne rabiš forenzikov in sodnih izvedencev ! Očitno ni zavornih sledi , ker je bil voznik preveč pijan !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.