Slovenija
27 ogledov

Komisija bo proučila prijeme policistov

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tina-88 15:54 22.oktober 2012.

    ta ministr je pa tud za nekm poslt, tko k vsi ostali prokleti politiki!!! še večje "pohvale" pa grejo štajerski policiji, da tovčejo vse povprek, po ljudeh ki so držali roke v zrak in jim nič niso hoteli. SRAMOTA!! to ...prikaži več je stopnja RETARDERANEGA NEANDERTALCA! potem pa vsi mediji pišejo kok so bogi tisti 3-je policaji k so bli kao neki poškodovani, kdo se bo pa spovnu na navijače? ko sem jst prišla na urgenco so bili povsod samo Dragonsi s prebitimi glavami, polomljenimi rokami itd. kdo potem koga zajebava!?

  • vico 18:34 22.oktober 2012.

    ti alpin si res malo... in tudi nezrel saj se ti vidi po tako neumnih izjavah.sej mam tut jes otroka pa ga ne vozim na tekmo sam kar so pa useeno naredili polucaji ja lej tko se ne dela ...prikaži več nikjer po svetu to nebi privoscil tut zvalem ne kamor li ljudjem. vse ima mejo to pac ne

  • matador77 14:28 22.oktober 2012.

    Pa vi niste normalni, s takimi komentarji zagovarjate nevzgojeno golazen. Kako si drznete zagovarjati huligane kot najbolj nedolžne ovčke. Vaša pamet ne dosega niti IQ domače kure na dvorišču. Sram me je, da smo iste narodnosti. To, kar se dogaja ...prikaži več na naših derbijih se dogaja samo na Balkanu in južneje. Kako si sploh drznete obsojat policijo? Banda nevzgojena žabarska... P.S. za Štajerce, ki to počno v Ljubljani velja enako! KOJAK, ti si sramota narodu, kako si drzneš napisat, da "mlatijo pijano mladino"? Mladina nikoli ni nič kriva, pa tudi če se "štihajo" med sabo. Bolnik, pejt v psihiatrično po tablete...

  • vico 18:35 22.oktober 2012.

    ti alpin j..si m..za take stvari komentarje ti gnoj blesav

  • segadamjan 18:38 22.oktober 2012.

    Gorenak lahk se samo bogu zahvalite, da noi bilo smrtnih žrtev, sprejati s solzilcem 10 letnega otroka mamo pa s pendrekom po hrbtu ker se ja pač umaknila da bi zaščitila otroka, bravo Vinko v živlenju več ne volim SDS.<br ...prikaži več />Posredovanje policije je šlo veliko predaleč in znašanje nad ljudmi je bilo grozljivo, posprejat človeka v oči potem ga pa brcati po stopnicah ko nič ne vidi, grozljivka, star sem 53 let in v živelnju nisem videl takega nasilja, dobil sem solzivec v glavo in s pendrekom čez hrbet, samo zato ker sem hotel stran od izgredov, policaji so zgledali kot pobesnela horda divjih živali ki so ušli iz kontrole, groza,Vaše komisije, dejte no farbat ljudi, poglejte si posnetke, ki so se dogajali ne na stadionu ampa v hodniku pri izhodu.

  • zavesten 19:00 22.oktober 2012.

    nekje pa se mb raja nezaposlena mora izprazmit.najlažje je na teh ki nas kradejo.bilo je rečeno da bodo tudi njim zmanjšali plače saj je kriza pa so jim jih ampak so naredili stimulacijo,napredovanje,ločeno življenje in ostale postavke da sedaj dobijo ...prikaži več še več,saj miličnike mora vsak pokvarjen aparat plačat dobro da lahko živi.in da obstaja.in naj gorenak neha lagat na twiteru,ljudje niso ovce...sinoči je 30 miličnikov na bencinski tepanje usmerjalo promet in nabijalo živalske dodatke da bi mogoče enga romuna dobli da je vozil več kot 8 ur.živa žalost od miličnikov v popolni opremi,ki pa je sploh ne znajo uporabljat.saj veste,tačas ko oni potegnejo ven svoj leder jim že špilajo tišino.večina orožja je kar so pokradli iz skladišč yu armije,sem bil zraven ko so v 30 min pokradli 700 kosov.pa poveljnika to tudi ni več ker ste ga lani umorili...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.