Slovenija /slovenija/crna-kronika
75 ogledov

Kršil predpise in se zaletel v policijsko vozilo

Komentarjev 46
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • fowler 13:50 29.januar 2012.

    bol da ga policaji spravjo s ceste - magari s silo - kot pa da divja po lj in še koga ubije, na konc pa dobi pogojno...

  • robinhood 14:08 29.januar 2012.

    Haha najbrz so ocevidci vidl voznisko dovoljenje in zapet pas ki je visel z njegovega ramena ko je lezal zravn avta.

  • Jamac 14:09 29.januar 2012.

    Človek nima izpita, niti registriranega vozila. Sploh nima na cesti kaj za delat. Še batine bi mogo dobit takoj ko so ga vklenli cepca nevzgojenega.

  • raviotar 15:17 29.januar 2012.

    nope, preslab avto.

  • smoljo 15:26 29.januar 2012.

    ja jaz bi toudi. tudi,ampak voznika cliota ,in verjetno še tebe po vrhu.ne v bolnico,ampak v zapor z njim,ne pa da se bo sedaj nekaj izmikal,pa ne vem kaj

  • kmetek 15:43 29.januar 2012.

    Pa ne samo to, imel je še 2 kolega s sabo in ogrožal še njiju.

  • kmetek 15:47 29.januar 2012.

    točno tako. Kdor nima izpita veljavnega, ne bi smel imeti pravice imeti avto in registrirat avto.

  • Žurnalček 17:05 29.januar 2012.

    Lojzek ker sem čital od zgoraj navzdol , sem bil mal nerspoložen , ko so te imenovali za debila in mi takšno tituliranje absolutno ni bilo všeč. No sedaj sem pa prišel do te tvoje bistroumnosti , ko zameraš da ...prikaži več se je kibla namerno zaletela vanj. SEVEDA SE JE , SAJ GA DRUGAČE NISO MOGLI USTAVITI !!!! Ja pa res si debil!

  • allstarr111 17:30 29.januar 2012.

    če ga policaji nebi lovili, on neb šel v rdečo, če je sploh šel.

  • allstarr111 12:44 29.januar 2012.

    Ti si mal čez les.

  • allstarr111 12:47 29.januar 2012.

    Zgoraj je post očevidca, da se je kubla namerno zaletela vanj. Nima veze če greš čez rdečo, a se ti zaletiš v koga ki gre čez rdečo ? Jest ne, se vedno probam izognit, enako bi mogl policaji narest.

  • JackD 15:52 29.januar 2012.

    Čisto prav so naredili. Idiot nima kaj delati na cesti brez registrske in brez izpita. Tudi če je bilo vse ostalo izmišljeno (v kar močno dvomim, ker taki imbecili se po navadi ne ustavijo le pri enem prekršku). <br ...prikaži več />jozek D., ti si pa debil. Me zanima, če bi tega kretena enako zagovarjal, ko bi takole s polno hitrostjo zbil enega tvojih bližnjih, ali pa se zaletel vate in te do konca življenja poslal na invalidski voziček, ko bi ti nič hudega sluteč zapeljal v zeleno luč. Zagovarjaš ga pa verjetno le zato, ker bi ti storil enako. To pa kaže samo tvojo nezrelost vožnje avtomobila. In zaželim ti lahko samo, da ne boš v svoji objestnosti nekoč nekoga zbil. Ker to boš potem obžaloval celo življenje!

  • širhakl 18:59 29.januar 2012.

    Ako je potrebno zaustavit norca na cesti, ima policaj dovoljenje,da z prestrezanjem zaustavi le-tega.

  • JackD 19:22 29.januar 2012.

    Aha. Potem ko te bo en tak kreten spravil na invalidski voziček, boš šel ti tožit policijo, ker je šla sodrga loviti voznika, ki je naredil samo nekaj hujših prekrškov. Pa še plačujejo jim zato, ne?Mislim, da ti manjka par kolesc...

  • graff 17:56 29.januar 2012.

    Pa dej se že spel drogeraš balkanski, ne svinjaj po sveti zemlji slovenski...

  • allstarr111 18:21 29.januar 2012.

    uuuuu brrr kok sem se te ustrašu :) Znaš še kej druzga k zmerjat ? Aja pa mism da sem več slovenca kot ti.

  • KOJAK 20:06 29.januar 2012.

    Seveda in če ga ne bi lovili... se mu ne bi bilo treba voziti z registriranim avtom, ni mu treba narediti izpita... itd... Predlagam da mu posodiš denar za izpit in registracijo.

  • KOJAK 20:09 29.januar 2012.

    Ma ti pa si po domače povedano en kmet! Najbolje bi bilo da si zapišejo registrsko, ki verjetno sploh ni bila od vozila in ukrepajo! Potem pa bi jih ti v komentarjih zmerjal, da nikoli nič ne rešijo...

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 11:55 29.januar 2012.

    Ne samo,da se je policaj zaletel v tele modele,takoj,ko so jih imel obkoljene postrelit,ko zajce,sej so potencialni morilci na naših cestah ravno taki drogeraši in pjančki v nedeljskih in sobotnih jutrih!!!

  • Nedo Lukić 12:29 29.januar 2012.

    videl potek akcije sem glih sel iz smeri fuzin proti kajuhovi. clio je bezal proti fuzinam nakar je obrnil levo proti toplarni zavil levo na makedam in zopet na zalosko proti mestu pri tem ga je pa lovla skoda rs ...prikaži več policija. ko je preckal krizisce se je kibla zabila v cliota.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.