Svet
34 ogledov

Krvavi dan za enoto, ki je ubila Osamo

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • privat 19:50 04.oktober 2011.

    in zakaj so naši tam??? Da delajo mir??Širijo demokracijo?? Širijo dobre ideje?? Koliko vrtcev so zgradili,koliko mošej?'...Vse je to vredu dokler se ne zapnejo za pravega dedca...

  • Žurnalček 14:17 07.avgust 2011.

    Mi na teh prostorih rečemo : IMA BOGA !!!Drug TITO je dobil doktorat na temo " Splošni ljudski upor " kjer je lepo rekel, da tisti ki brani svoje , ne more izgubiti vojne. Zdaj se pa jaz vprašam, ...prikaži več a naši desetodnevni generali ne znajo to rastolmačiti Amerom, tako jasno , da bodo gluponje to razumeli. Sam ne vem kaj naši delajo zraven v Aganistanu. Po vojni doktrini SFRJ , ki je dobro poznajo, se sprenevedajo in delajo blesave za 5000€ na mesec. Samo zakaj delajo blesave ostale državljane in zakaj?

  • 1111 13:07 06.avgust 2011.

    naj se spokajo domov in naj se brigajo zase, saj imajo več kot dovolj svojga sranja...

  • bolano 00:25 07.avgust 2011.

    pa a sploh še kdo verjame v te zgodbice o osami ter vsemu sr*nju s katerim nas mediji posiljujejo,že samo če pogledamo sliko od ubitega osame vidimo da gre za fotomontažo0 ,jaz osebno menim da ta osama sploh ni nikoli ...prikaži več obstajal,ampak je le izmišljena figura

  • smito23 08:18 07.avgust 2011.

    Čestitke talibanskim borcem! : )

  • Bizgec 08:31 07.avgust 2011.

    Uradne slike trupla Osame niso nikoli objavili. Za tisto kar naj bi bila slika trupla pa se dobi tudi original slika (googlaj, mas primerjavo). Baje, da se ne ve kdo naj bi jo naredil.

  • principiumnovum 18:51 07.avgust 2011.

    Grozno je, kakšna privoščljivost veje iz vas fixofafarjev in fujdevejevcev. Se vidi, da ste diplomirali na dveh najbolj levih faxih v evropi. Našim fantom v Afganistanu želim veliko uspeha pri tem kar počnejo in da bi se kmalu varno vrnili ...prikaži več domov. Ponosna sem na vas.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.