Slovenija
27 ogledov

Kučan Pahorju: Naj pove, sicer prekriva svojo nesposobnost

Komentarjev 102
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bobr 10:28 20.november 2012.

    Desničarji ne mroete prebolet, da za Zvera niste bili zmožni zbrat niti 30%,zdaj boste pa morali dati glas levičarju, hihi..Glasovali boste za Kandidata SD.Zgodovinsko :)

  • egop 10:28 20.november 2012.

    Kučan je ponovno zamudil priložnost, da bi bil tiho. Kaj mu je tega treba, mar ni boljše križariti z jahto po Jadranu in kazati svoje riti?Pahor ni moja izbira, ga bom pa vseeno volil.

  • Ronald Reagan 10:35 20.november 2012.

    xy...pozdrav iz štajerske...ne delam na centrali...

  • jzzzze 10:36 20.november 2012.

    vidiš, zame je bil pa pahor vedno prva izbira, 2, decembra pa mojega glasu 100% ne bo dobil!

  • jzzzze 10:38 20.november 2012.

    kakšna je razlika med levimi strici iz ozadja in desnimi strici iz ozadja?levi nosijo hlače, desni pa kikle!

  • CastrumFF 10:42 20.november 2012.

    Ha, ha ...možno!Ampak dejstvo je, da imajo levi stričkoti kapital, ta desni stričkoti so pa bolj revne sorte...

  • xy 10:52 20.november 2012.

    ;))) se pravi levi imajo jajca, desni pa vsi vemo kaj. pameti sigurno ne ;)

  • Niko_K_ 10:58 20.november 2012.

    Upokojenec se oglaša.Glede na to, da mu tudi JAZ plačujem penzijo, ga pozivam, da naj uživa pokoj in naj se ne meša več v aktualno politiko (po domače: "G. Kučan, ne mešajte več dreka!"

  • Niko_K_ 10:59 20.november 2012.

    .. pri predsedniških volitvah pa bi jaz obkrožil... Npr.. "Mr. Beana" !

  • Žurnalček 11:09 20.november 2012.

    Pri meni isto. Samo če imenuje strice po imenih , ga bo dobil, al pa še to ne !

  • Žurnalček 11:11 20.november 2012.

    Ti si pa res en frajer k vse veš . Skoren tak , kot tvoj šef Čelavi !

  • Žurnalček 11:16 20.november 2012.

    Gre samo za to ali je Pahor LAGAL o stricih ali ne . Zato resnico na dan , ker ne želim glasovati za lažnivca ! V prvem krogu izgleda sem !

  • anonimni12 11:16 20.november 2012.

    ja in? glasujes za tistega, za katerega ocenis, da je v dani situaciji najustreznejsi. tvoj problem ce vidis le levo in desno pa se nekaj odtenkov ki jih dosegajo male stranke, da zmesajo drek in je tezje voditi drzavo.

  • brez_komentarja 11:23 20.november 2012.

    sploh ni treba oddati glasu...tako da...

  • kwakwa 11:23 20.november 2012.

    Kučko gotov si! Konec! Sprijazni se prosim, to bo dobro za vse nas! Vaši časi so že mimo!

  • Ronald Reagan 11:25 20.november 2012.

    Spodaj poglej...smo jih mi našteli...verjami da se ne motimo.Samo ti še ne veš kdo so...ovca zabita

  • Ronald Reagan 11:30 20.november 2012.

    http://www.politikis.si/?p=79098&cpage=1#comment-79254

  • sweetdogs 11:38 20.november 2012.

    Ko mački stopiš na rep, zacvili! In ta maček zelo cvili... Mafija! Uničil nam je državo s svojimi mahinacijami, zdaj si pa upa pridigat drugim, ki so ga razkrili. Sprijenost res ne pozna meja.

  • vanč 11:39 20.november 2012.

    Sedaj si prepričan da ne bo zmagal tvoj ritoliznik in napenjaš moči da bi še to zrušil,kaj je celega,sramotno se vedeš,mislim da moj osemletni vnuk je bolj pameten.Slišal sem da take penzjoniste kličejo,na pripraniško dobo,na Dob drugi can pa v mirovino.

  • Ferluci 08:50 20.november 2012.

    Ja, je bil pa v Odmevih kar živčen. Pljuval in delal zdraho tam, kjer je ni treba. Očitajoče, nepovezovalno! No, in da bi volil njegovega učenca? Ni šans! Ni mi jasno, zakaj TV Slovenija temu stricu posveča toliko pozornosti. Naslavljanje ...prikaži veče voditeljice z 'Gospod predsednik' je bilo izpod nivoja. Primerneje bi bilo 'Gospod bivši predsednik', če že ne 'Gospod Kučan ali tovariš Kučan'

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.