Slovenija
28 ogledov

"Kučanov strel v koleno"

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Stolp 12:36 21.november 2011.

    To da je Janković Kučanov projekt in poskus levice da vlada še štiri leta in pokrade kar še ni, pa res ni nič novega. To čivkajo že vrabci na strehi!

  • Kritična 14:06 21.november 2011.

    Tisti, ki to govori, nima pojma oz. ne pozna niti Kučana niti Jankovića. Dokler pa to samo vrabci čivkajo, me pa to ne skrbi....se jim lahko še kosi pridružijo.....

  • zic 16:07 21.november 2011.

    seveda je kandidiral po svoji volji in to samo zato, da bi se lagano izognil poplačevanju kreditov, ki jih je nasral v svojem mandatu za obnovo Ljubljane, stadion in podobno...naj ima jajca in naj ostane na mestu župana, pa mi ...prikaži več ga je videt kako bo sposoben te pufe poravnavat??? potem bom pa rekel, to je človek in pol! za enkrat me pa ne bo prepričal, da ga volim!?

  • krneki 17:19 21.november 2011.

    Kok so bogi teli naši politiki in tajkuni za vse je kriv Kučan al je pa vse en političen konstrukt.

  • privat 18:27 26.november 2011.

    kako je bogo to tele...pa pravi da je nedolžen...ja nedolžen si dokler plačaš drage odvetnike!!

  • korzet 14:47 21.november 2011.

    Gre za lep primer, kako se danes vrednoti preteklost. Nihče noče biti za nič odgovoren, vsi so bili zraven, ogromno stvari je šlo narobe. Če že kdo mora biti kriv je pa sigurno levi ali desni, s tem ali drugim ...prikaži več lobijem za seboj. G. Šrot je priložnost imel, jo posvojil in glejgano, ni uspela. Zdaj pa se spet čuti zelo močnega za nove podvige. Kdo mu bo dal priložnost? Prekinimo s prakso, da nam solijo pamet dokazano neustrezni ljudje.

  • dino.sepe 12:38 21.november 2011.

    Ojoj kakšna katastrofa....imamo odlične bodoče mandatarje....Zoki ne zna niti slovensko govoriti (mehki l, mešanje besednega vrstnega reda, sem prepričan, da ne bi opravil maturitetnega testa iz slovenščine, afere.....), Janša vpleten vse največje afere in njegova vlada ponavadi zapravi največ denarja ...prikaži več in se zadolži do groba, Virant neizkušen, premlad...Sloveniji se zares obeta lepa prihodnost!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.