Šport /sport/olimpijske-igre
4976 ogledov

Legendarni Slovenec komentiral sojenje, pri IHF mirno 'slavili' zmago Dancev

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Zoran
    StarMačk 10:17 10.avgust 2024.

    Če bi bila sojena najstrožja kazen ni nobene garancije, da bi ta bila realizirana, še manj da bi srečanje na koncu dobili mi. Naši niso izgubili zaradi sodniških odločitev, ampak zaradi lastnih napak! Edina sreča, ki smo jo imeli je ...prikaži več bil Klemen Ferlin, ki je tako kot danski golman našim, njihovim igralcem povzročal sive lase, nas pa držal v igri. Če ne bi imeli razpoloženega vratarja, bi Danci na odmor odšli z vsaj 7 - 8 goli prednosti in potem bi danes mi lahko polemizirali le o naših slabostih!

  • slavauk22 07:58 10.avgust 2024.

    sedaj so vsi drugi krivi ker so od začetka igre slabo igrali..........še dobro da so danci na koncu malce popustili .......lahko bi slovenija pušila za 10 golov.

    • Avatar Garancija
      Garancija 08:01 10.avgust 2024.

      Škoda da živiš

    • slavauk22 08:02 10.avgust 2024.

      sam resnico sem napisal..............škoda da si se oglasil.....kavč strokovnjak

    • BenX 09:07 10.avgust 2024.

      Slabo igrali?? Ti si res ful*** na kvadrat! Svinjaš po čisto vsaki temi in članku...

    • slavauk22 09:13 10.avgust 2024.

      da so prvi polčasi imeli danci 5 golov več prednosti kot slovenci ti veliko pove kako nivo igre so igrali naši

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.