Slovenija
44 ogledov

Ljubezen, rojena v begunskem centru

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žvižgač 10:26 08.november 2015.

    To je res svetska novica, da slovenac Adis in ena premaknjena Švicarka, ki sta rabila nekaj dni terena za tako ljubezen, da se bosta poročila, dobita pozornost na prvi strani portala kar dva dni. Ali portal tako skrbi za izvoz ...prikaži več naturaliziranih in reklamira anomalije, zato, da jih vzpodbudi k aktivnemu življenju izven njihovih plemenskih navad?

  • antitrust 14:07 07.november 2015.

    Runkl ti je bil ata :)

  • antitrust 14:08 07.november 2015.

    haha, go Adis go - to đermani

  • iravadi 07:37 07.november 2015.

    Tudi tako postaneš kvazi begunec, da se zaljubiš v švicarko in lepo odpeketaš v Švico...

  • Zorzul 08:22 07.november 2015.

    Skoda,da ne bomo nikoli izvedeli konca te tradedije.Biti naiven je kdaj huje kot biti neumen........

  • Zorzul 08:24 07.november 2015.

    Crna kapa,brada........,nekam znano

  • tecumseh_1975 08:40 07.november 2015.

    slovenec Adis Imamović ... itak.

  • erikkk 09:48 07.november 2015.

    temu podatkiu sem se do solz nasmejal

  • vzev 09:53 07.november 2015.

    Ja po parih tednih poznanstva že vesta, da sta zaljubljena do konca življenja.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 13:56 07.november 2015.

    Odrasla sta. Samo ona dva lahko sodita o svoji ljubezni. Obema vso srečo.

  • Žvižgač 18:03 07.november 2015.

    Bravo slovenac Adis Imamović Pixi, sretan ti put u švjcarsku, tamo ima pored ljubavi in mnogo banaka. Sretan ti put i nemoj se vratititi, brzo si upoznao pravu ljubav.A da sem fouš? Jaz skoraj toliko rabim, če hočem kakšno ...prikaži več podrti, za poroko sem rabil nekaj dni več. Mogoče sem samo samo malo zaostao.

  • bingo11 18:14 07.november 2015.

    Prvič in zadnjič: A ti sploh veš, kdo je Slovenec??? Onadva naj se pa kar ljubita, podolgem in počez!!!!

  • stanekos 20:56 07.november 2015.

    Ne tvoja mama, ker te je v tazga luzerja zakompleksanega vzgojila. Fotr pa itak pijanček.

  • kapibara 10:28 16.november 2015.

    @boris - 8.11. nedelja..zopet so v Polju spuščal na "Vikend paket"..

  • erikkk 09:48 07.november 2015.

    temu podatkiu sem se do solz nasmejal

  • antitrust 13:05 07.november 2015.

    Ha, pravi happy end pa lahko posvojita še vsaj 20 sirijskih mladcev - alah akbar !

  • dragec 08:28 08.november 2015.

    SSDSS ovci ne poznate besede - ljubezen, a ne kranjica

  • Boris Odreitz 11:34 08.november 2015.

    Na kozlanje mi gre ko berem kake komentarje fuj pa kaki ste nekateri "Ljudje" lepo jse da sta se zaljubila, jima želim vso srečo, in vem da jo bosta-stajo že našla. Želim pa Smrt nacistom in fašistom SDS tudi vi ...prikaži veči ste nacisti in fašisti Janša ti pa si itak pokvarjenec lažnjivi kradljivi goljufivi tako kot večina tvojih Avc in Koz !!!

  • stanekos 20:59 07.november 2015.

    Tako je. Samo runkelni se obešajo, ker oni na svojo češpljo pod češnjo še kr čakajo. Čeprav je konec pomladi in poletja. A tega s 4 leti osnovne šole itak ne vejo.

  • mph 08:43 08.november 2015.

    Upam, da bosta srečna, jima privoščim. Resnično. Ne morem pa si kaj, da ne bi dodal, če je svobodomiselna in je on musliman, pa ne verjamem, da bo happy end. Religija in upoštevanje tisočletja starih mačističnih iztirjenih bukev je nekaterim ...prikaži več pomembno več od lastnega in kaj šele drugega življenja. Če ne njim samim, pa se vmeša celo sorodstvo v to. Žal.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.