blayo, dokaz je vse kar delajo, da bi jugoviči, ki se jim jebe za Slovenijo lahko volili in jih spet spravili v občinske svete, pa razne šerife za župane. Če ti to ni dovolj, ti ni pomoči.
matermila, koga smo pa v parlament spustili? Za te ne morejo tujci volit. Jaz pravim da tisti, ki živi v nekem okolju in lahko da temu okolju nek doprinos (tudi če samo davke plačuje), mora imeti takšne pravice kot kleni,… ...prikaži več zavedni Slovenceljni.
Ne vidim popolnoma nobenega razloga zakaj takšni ljudje ne bi smeli volit na lokalni ravni. Če bi pa ti vsem prepovedal samo zato, ker ti par njih ni po godu, potem je pa problem predvsem v tebi.
Večina evropskih držav tujcem iz tretjih držav ne dovoli volit. Kaj misliš, da tam tujci ne plačujejo davkov? Tudi Slovenci v tretjih državah: Srbija, Bosna, Kosovo, Makedonija ne smejo volit. Zakaj pa bi oni pri nas lahko volili?
Aha, če ne bo šlo z referendumom ,pač morajo zavlačevati vsaj do lokalnih volitev, tudi s svojimi ustavnimi sodniki, da bojo spet dobili jugoviške glasove. Kuga rdeča ne popušča.
Vzpon kraljice 10% se je začel z volilno pravico migrantov pred 24 leti, Farmacevtković je zato svojim muslićem zgradil za sigurne glasove še đamijo. Đamija je direktna posledica kupovanja glasov in volilne pravice zarutanih bosanđerotov, ki nam po avtobusih jebejo… ...prikaži več slovensko mater in zažirajo socialno državo! Kaviar levaki zato jokcajo! Konec je obrezanci!
vsi ti novo naseljeni migrantosi, ki pod krinko ekonomskih migrantov delajo v Sloveniji so del pete kolone ki jo jugo komunisti formirajo in ko pride čas se bodo obrnili proti Sloveniji Zato ne smejo imeti volilne pravice, tako kot jo… ...prikaži več tudi Slovenci v Ameriki, Rusiji na Kitajskem in Iranu nimajo,,In prav je tako
Pravi soseda, da nategunov ne mara. Ne mara tudi tistih z dvojnim državljanstvom. Tisti s samo enim pa imajo karakter..... kateri manjka predsedniku DZ. Ali pa Janezu, ker tisti z več državljanstvi, v katero vojsko bodo šli, ....?
ja kam bi pa prišli če bi lahko vsaka kurba v Sloveniji volila
Res je, ti buzerant od labatine; ker je v Sloveniji vsaka kurba lahko volila, imamo zdaj tako kurbo na čelu vlade!
Saj ga ni več na čelu vlade. In tudi ostalih komunajzarskih kur. Ni več.
Za Slovence se levičarji ne zavzemajo tako, kot za jugoviče.
Ne verjamem. Lahko podaš kakšen dokaz za to?
blayo, dokaz je vse kar delajo, da bi jugoviči, ki se jim jebe za Slovenijo lahko volili in jih spet spravili v občinske svete, pa razne šerife za župane. Če ti to ni dovolj, ti ni pomoči.
matermila, koga smo pa v parlament spustili? Za te ne morejo tujci volit. Jaz pravim da tisti, ki živi v nekem okolju in lahko da temu okolju nek doprinos (tudi če samo davke plačuje), mora imeti takšne pravice kot kleni,… ...prikaži več zavedni Slovenceljni.
Ne vidim popolnoma nobenega razloga zakaj takšni ljudje ne bi smeli volit na lokalni ravni. Če bi pa ti vsem prepovedal samo zato, ker ti par njih ni po godu, potem je pa problem predvsem v tebi.
Večina evropskih držav tujcem iz tretjih držav ne dovoli volit. Kaj misliš, da tam tujci ne plačujejo davkov? Tudi Slovenci v tretjih državah: Srbija, Bosna, Kosovo, Makedonija ne smejo volit. Zakaj pa bi oni pri nas lahko volili?
Aha, če ne bo šlo z referendumom ,pač morajo zavlačevati vsaj do lokalnih volitev, tudi s svojimi ustavnimi sodniki, da bojo spet dobili jugoviške glasove. Kuga rdeča ne popušča.
Vzpon kraljice 10% se je začel z volilno pravico migrantov pred 24 leti, Farmacevtković je zato svojim muslićem zgradil za sigurne glasove še đamijo. Đamija je direktna posledica kupovanja glasov in volilne pravice zarutanih bosanđerotov, ki nam po avtobusih jebejo… ...prikaži več slovensko mater in zažirajo socialno državo! Kaviar levaki zato jokcajo! Konec je obrezanci!
vsi ti novo naseljeni migrantosi, ki pod krinko ekonomskih migrantov delajo v Sloveniji so del pete kolone ki jo jugo komunisti formirajo in ko pride čas se bodo obrnili proti Sloveniji Zato ne smejo imeti volilne pravice, tako kot jo… ...prikaži več tudi Slovenci v Ameriki, Rusiji na Kitajskem in Iranu nimajo,,In prav je tako
Pravi soseda, da nategunov ne mara. Ne mara tudi tistih z dvojnim državljanstvom. Tisti s samo enim pa imajo karakter..... kateri manjka predsedniku DZ. Ali pa Janezu, ker tisti z več državljanstvi, v katero vojsko bodo šli, ....?