Slovenija

Lokalne volitve in tujci: Če ne uspejo z referendumom, je ustavna presoja že spisana

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • labatina 14:11 22.junij 2026.

    ja kam bi pa prišli če bi lahko vsaka kurba v Sloveniji volila

    • Avatar frnazzi
      frnazzi 14:43 22.junij 2026.

      Res je, ti buzerant od labatine; ker je v Sloveniji vsaka kurba lahko volila, imamo zdaj tako kurbo na čelu vlade!

    • Štrikzajla 15:24 22.junij 2026.

      Saj ga ni več na čelu vlade. In tudi ostalih komunajzarskih kur. Ni več.

  • jan631 15:05 22.junij 2026.

    Za Slovence se levičarji ne zavzemajo tako, kot za jugoviče.

    • blayo 15:44 22.junij 2026.

      Ne verjamem. Lahko podaš kakšen dokaz za to?

    • matermila 16:03 22.junij 2026.

      blayo, dokaz je vse kar delajo, da bi jugoviči, ki se jim jebe za Slovenijo lahko volili in jih spet spravili v občinske svete, pa razne šerife za župane. Če ti to ni dovolj, ti ni pomoči.

    • blayo 21:06 22.junij 2026.

      matermila, koga smo pa v parlament spustili? Za te ne morejo tujci volit. Jaz pravim da tisti, ki živi v nekem okolju in lahko da temu okolju nek doprinos (tudi če samo davke plačuje), mora imeti takšne pravice kot kleni, ...prikaži več zavedni Slovenceljni.

    • blayo 21:08 22.junij 2026.

      Ne vidim popolnoma nobenega razloga zakaj takšni ljudje ne bi smeli volit na lokalni ravni. Če bi pa ti vsem prepovedal samo zato, ker ti par njih ni po godu, potem je pa problem predvsem v tebi.

    • jan631 22:21 22.junij 2026.

      Večina evropskih držav tujcem iz tretjih držav ne dovoli volit. Kaj misliš, da tam tujci ne plačujejo davkov? Tudi Slovenci v tretjih državah: Srbija, Bosna, Kosovo, Makedonija ne smejo volit. Zakaj pa bi oni pri nas lahko volili?

  • matermila 16:01 22.junij 2026.

    Aha, če ne bo šlo z referendumom ,pač morajo zavlačevati vsaj do lokalnih volitev, tudi s svojimi ustavnimi sodniki, da bojo spet dobili jugoviške glasove. Kuga rdeča ne popušča.

  • Xman 15:56 22.junij 2026.

    Vzpon kraljice 10% se je začel z volilno pravico migrantov pred 24 leti, Farmacevtković je zato svojim muslićem zgradil za sigurne glasove še đamijo. Đamija je direktna posledica kupovanja glasov in volilne pravice zarutanih bosanđerotov, ki nam po avtobusih jebejo ...prikaži več slovensko mater in zažirajo socialno državo! Kaviar levaki zato jokcajo! Konec je obrezanci!

  • labatina 17:14 22.junij 2026.

    vsi ti novo naseljeni migrantosi, ki pod krinko ekonomskih migrantov delajo v Sloveniji so del pete kolone ki jo jugo komunisti formirajo in ko pride čas se bodo obrnili proti Sloveniji Zato ne smejo imeti volilne pravice, tako kot jo ...prikaži več tudi Slovenci v Ameriki, Rusiji na Kitajskem in Iranu nimajo,,In prav je tako

  • atamama 15:38 22.junij 2026.

    Pravi soseda, da nategunov ne mara. Ne mara tudi tistih z dvojnim državljanstvom. Tisti s samo enim pa imajo karakter..... kateri manjka predsedniku DZ. Ali pa Janezu, ker tisti z več državljanstvi, v katero vojsko bodo šli, ....?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.