Šport /sport/kosarka
35728 ogledov

Luka si je po tekmi privoščil pivo, ne moremo verjeti, kaj je sledilo ...

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Boris 12:18 31.maj 2024.

    PR je pač resna stvar. Ne da se reklamiranja z levo roko jemat, tudi če gre za stil ali enkratno stvar.

  • Idioti 17:14 05.junij 2024.

    Konzervo mu je vzel zaradi zakona USA, da se alkohol ne sme piti na javnem mestu , ne pa zaradi tega , da bi mu preprečil pitje . Če bi imel konzervo v papirnem škrniclnu , mu je ne bi ...prikaži veči vzel , tako pa ga je rešil pred USA zakonom in kazni !

  • Avatar jezeran
    jezeran 13:00 31.maj 2024.

    Ma dej no, saj je samo malo pivo :)

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 15:49 31.maj 2024.

    Tipičen balkanac . Pir v roke in v rit . Samo naj se ne zapije kot se je fotr

  • Enzgg4 12:12 31.maj 2024.

    Na kozlanje mi gre od takih "člankov", zato ga sploh nisem bral. Se bom pa mali delal norca iz debilnega naslova. Kaj je sledilo? A je še 3 dni sral ko vidra? Da ni mogoče kozlal? A mu je zapasalo ...prikaži več pa jih je stresel še 5? Verhetno nič od tega. Najverjetneje je moral iti scat.

    • Nelaži 12:16 31.maj 2024.

      Enzga4 ti si genij ;)

    • Enzgg4 12:17 31.maj 2024.

      Vem

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 13:25 31.maj 2024.

      Kaj je sledilo ?! Če se je videla znamka piva, je Luka z enim požirkom zaslužil več kot bo pisec butastih naslovov v celem življenju :))

    • Enzgg4 13:55 31.maj 2024.

      A to je to? Sem vedel, da je bedarija in nateg. Prav zato načrtno ignoriram take članke in sploh ne grem brat. Kajti vsakic, ko sem jih, sem bil tako razpizden zaradi tega nategovanja, da sem poslal z24 v q**** ...prikaži več in demonstrativno zbrisal profil.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.