Slovenija
53 ogledov

Mandatar: v drugo gre rado

Komentarjev 79
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tralala 15:27 29.januar 2012.

    so me brisali, bom še enkrat napisal. Bravo za uspeh, slovenski Hasim Taqui!

  • tralala 15:28 29.januar 2012.

    ”Prisegam pri Vsemogočnem Bogu, da bom zvest, hraber in svojim nadrejenim pokoren, da bom v skupnem boju z nemško oboroženo silo, stoječo pod poveljstvom vodje velike Nemčije, SS četami in policijo, proti banditom in komunizmu kakor tudi njegovim zaveznikom svoje ...prikaži več dolžnosti vestno izpolnjeval za svojo slovensko domovino kot del svobodne Evrope. Za ta boj sem pripravljen žrtvovati tudi svoje življenje. Tako mi Bog pomagaj.”

  • izRODEk 08:54 28.januar 2012.

    Pospremimo gospoda Janšo na pot mandatarstva z odprtim pismom za javnost, ki mu ga je včeraj poslalo uredništvo Mladine, kjer navajajo podatke, ob katerih bi se moral tudi vsak privrženec Janše vprašati, ali je možno, da si o nekomu nekdo ...prikaži več kot je Mladina, lahko preprosto vse to zgolj izmisli. Samo poizkusite s to preprosto opcijo, domnevo, kratko mislijo: Je mogoče, da so si navedbe v vseh 15ih točkah preprosto izmislili. Da nič od tega ne drži?Še povezava do odprtega pisma, če ga slučajno še kdo ni prebral:http://www.mladina.si/108659/j-j-ne-hvala/NE janšizmu! (sedaj tudi FB profil in skupina)

  • tralala 10:16 28.januar 2012.

    jaki - to pomeni po slovensko močni? A slovenščina ti ni všeč? ok, pustmo zahebancijo. Kje, ti umski pohranjenec, vidiš kakšrnokoli militantno zadevo v prvem postu, ki - mimogrede, drži kot pribito? A ti sploh veš, kaj beseda 'militanten' pomeni? ...prikaži večomeni? Zakaj razmišljaš, če to ne počneš v redu in to počne namesto tebe gologlavi fašist?

  • Žurnalček 11:53 28.januar 2012.

    Da ker je za NSI važno reprogramiranje, kreditiranje in vsakršnjo iditiranje MB škofije, da jim ne bi vera šla cu grund, za SLS , da se čimveč denarja zlije v Štajersko -Prekmurski konec , da se pokrijejo krediti občin ki ...prikaži več so se zadolžile za nesposobno vračanje le teh in mitraljesca , da opraviči nabavo Patrij z nerazdrto pogodbo do kraja, za kar so Finci tudi plačali. O Erjavcu pa nič, ker sploh ni vreden debate!

  • tralala 15:12 28.januar 2012.

    ”Prisegam pri Vsemogočnem Bogu, da bom zvest, hraber in svojim nadrejenim pokoren, da bom v skupnem boju z nemško oboroženo silo, stoječo pod poveljstvom vodje velike Nemčije, SS četami in policijo, proti banditom in komunizmu kakor tudi njegovim zaveznikom svoje ...prikaži več dolžnosti vestno izpolnjeval za svojo slovensko domovino kot del svobodne Evrope. Za ta boj sem pripravljen žrtvovati tudi svoje življenje. Tako mi Bog pomagaj.”

  • izRODEk 16:33 28.januar 2012.

    Dobro: Kaj je s tem Pukšićem? Se mu je do konca busola zmešala ali kaj? Čisto vse je zabrljal... revček je.. definitivno pa bolnik.NE janšizmu!

  • Marjan Valič 18:13 28.januar 2012.

    janša je žihr sram kako ja zaničaval ubogega drnouška in se posmehoval drnoušek je spravil vojaščino iz slovenije pogajal se tudi nijanša novakouka žerjau virant ne rjavec danes se delajo usi pametni ampak pogajali so se kučan peterle bučar in nikoli janša

  • Stolp 20:40 28.januar 2012.

    @izRODEk: ne samo da je možno, ampak so si res večino izmislili(recimo samo prvo točko preveri na Google Public Data)!Pri Mladini, ki je postalo tretjerazredno glasilo krajevne skupnosti Murglje, je vse možno!

  • Murchi 21:29 28.januar 2012.

    zakaj smo že imel volitve in kdo jih je dobil...?? A se tako spoštuje volja volilcev? Po moje je ta golazen pokazala svoj pravi obraz-treba je priti do oblasti, pa ni važno kako. Sram me je da živim v takšni ...prikaži več "demokraciji", kjer se tako "spoštuje" volja volilcev. Če ste pa Jajevci ponosni na to, da se tako pride na oblast, pol pa res ne vem, kje vam je pamet, če sploh je!?!?

  • Sajko Sojka 23:41 28.januar 2012.

    KAJ ČE TI H

  • Stolp 07:44 29.januar 2012.

    @Valič: Pa veš katera funkcija je takrat bil Janša? Obrambni minister, če ne veš. Torej šef vojske.V sodobnih demokratičnih državah so vojska, policija,...podrejeni politični oblasti in s tem (kao) ljudstvu oz. so njegov servis. Zato politična oblast daje ...prikaži več navodila vojski in se vojska nima kaj mešati v politiko oz. se s komerkoli pogajati. Politična oblast je ob agresiji JLA ukazala obrambo, se pogajala in na podlagi izidov pogajanj ukazala vojski prenehanje dejstvovanj. Kučan, Peterle in Bučar so komandirali Janši!

  • wester62 17:47 28.januar 2012.

    menim da smo zapravili brezpotrbno denar za volitve ker se vse to lahko odločijo tudi v parlamentu čeprav so večina nesposobnih.s tem denarjem bi prihranili že 10% in z oduzemom bogatim tisto kar so nezasluženo ukradli še dodatnih 40% in ...prikaži več bi imeli že 50% privarčevano ter potem ne bi toliko trebalo revežem pobirati.

  • Veteran 19:19 28.januar 2012.

    Z današnjim dnem je dobil državni zbor uradni status hrama demokracije. Janši vse čestitke in uspešnio vodenje vlade v kar ne dvomim.

  • Stolp 20:57 28.januar 2012.

    @tralala: tale izjava je bila pa do sedaj tvoja najboljša! Najbolje da res niti črke več ne napišeš! Prvi plus, ki ti ga dajem odkar berem tvoje komentarje!

  • tralala 13:39 28.januar 2012.

    ....in da gre propaganda klerofašistov natanko po poti Goebblesa - 100 x ponovljena laž postane resnica (in v konkretnem primeru vrednota). Ne skrbi me gologlavc, skrbi me mentalno stanje ljudi, ki ga podpirajo. To se meni zdi porazno.Imam soseda, ...prikaži več, ki je s solzami veselja v očeh obešal sliko gologlavega führerja na svoj idilični kozolec 3 dni pred volitvami. Meni ta fanatizem pove VSE. VSE! Aja, pa sosed ni prav brihten (beri: zelo zamašen), kar je značilno za SDS volilce, ki potrebujejo ljudi, ki jih vodijo.

  • Barbatus 14:47 28.januar 2012.

    GGM - ko te vidim na TV se mi program sam spremeni - da vas ni sram v PS in seveda določenega št. prebivalcec, da volijo PS - smo še slabši kot banana Republika, to da zmaga stranak, katera je ...prikaži več ustanovljena in živi mesec dni se lahko samo v SI zgodi in to je res, nad tem se je potrebno zamisliti dragi državljani R. Slovenije, politika ni show, to je K.... in to je dokazal JJ, ko je na led vrgel 3x PS!

  • tralala 16:01 28.januar 2012.

    ja, izRODEk, raje si vzemi v obzir kredibilni vir, kot je Družina, Reporter, Demokracija. Phahahahahahahahahahaha

  • Stolp 20:54 28.januar 2012.

    tralala, izrodek in ostali rdečkarji: A boli poraz? Ja, seveda zato je pa treba z vsemi topovi po Janši. Ampak, s tem mu samo povečujete popularnost. Kar ne ubije krepi! Se vidi, da ste tok trapasti, da tega ne doumete. ...prikaži več Pa tisto tretjerazredno glasilo KS Murglje od Mladine. Ja saj res za koga je pa delal Janša na začetku? Za Mladino vendar. Mladina je Janšev časopis! Samo popularnost mu dviguje s takimi članki!Janše ne marate? Ampak na to mesto kamor je bil postavljen danes ste ga pripeljali vi! Ja vi! S svojim pljuvanjem, lažmi in zmerjanjem! Sami ste si krivi, da imate Janšo na oblasti! Polovica njegove popularnosti je zato ker pljuvate po njem in ker dajete take butaste izjave kot jih berem spodaj. Ljudje vidijo da ste butasti in volijo raje Janšo! Kar nadaljujte, ga boste meli 8 al pa 12 let še na oblasti!Ste dojeli?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.