Slovenija
10421 ogledov

"Očitno mi nekdo želi, da se mučim naprej"

Komentarjev 57
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jozicamurn 17:18 17.avgust 2018.

    Fuj kučanisti.

  • Avatar praufo
    praufo 15:09 17.avgust 2018.

    vse čestitke carju serpentinšku, ... od unimoga pa do traktroja, od župana pa do premierja ... kako uspešna pot za nekoga ki začne na radia ga ga, kdo bi si mislil ... ko si na vrhu, je možna pot samo ...prikaži več navzdol, pa še noge bolj bolijo

    • Avatar Leon
      Leon 15:26 17.avgust 2018.

      @praufo ....probaj - preizkusi se v takšni vlogi !

    • Avatar praufo
      praufo 15:43 17.avgust 2018.

      ne bi hvala, pa ne vem zakaj bi ... nisem šaušpiler, nimam političnih ambicij in še kaj nimam ... moj komenetar ni tako slab kot mogoče misliš, ampak biti presednik vlade pa le ni tako enostavno, ampak vso srečo in ...prikaži več še vse ostalo kar sledi po padcu

    • Avatar Leon
      Leon 15:57 17.avgust 2018.

      @praufo ............in zakaj si tako črnogled glede njegove premierske kariere ?

    • Avatar praufo
      praufo 16:11 17.avgust 2018.

      ker do sedaj ni ničesar pokazal, kar bi bilo vredno zaupanja, nima političnih izkušenj (razen župan), nima vizije, nobenega programa, nobenih referenc, ... kaj govori? "... zagotoviti moramo ..., potrebuje se ..., vlagali bomo napore" ... kot bi poslušal mis ...prikaži več sveta, ki se zavzema za mir na svetu, ja kdo se pa ne

    • Avatar Leon
      Leon 16:38 17.avgust 2018.

      @praufo ......moje izkušnje kažejo ,da so prav tisti z izkušnjami največji prevaranti ! Si morda bral izjave o peterici znanih Slovencev ........Rupel in ostali akademski pijančki ! Dol padeš .

    • Avatar praufo
      praufo 20:49 17.avgust 2018.

      sej maš prav, vse maš prav, ... ampak dejmo se pustit presenetit

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 16:05 17.avgust 2018.

    Tale banda levičarska pokvarjena.Kaj kurca nam je tega treba.Tale si še riti nezna obrisat,pa bo zastopal Slo v Bruslju.

    • umetnik123 16:12 17.avgust 2018.

      Glege na izrazoslovje si visok član SDS-a, ker samo vi uporavljate lepo, pravilno, "domoljubno" slovenščino.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.