Svet
32686 ogledov

Noro, kakšno početje sredi nevihte s točo: "Kazni so prenizke!"

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 22:11 03.junij 2024.

    Zakaj avtor hrvaški primer, podobno se tudi pri nas dogaja pa to mediji sosedov ne objavljajo. Samo, da se zapolni medijski prostor.

  • Jernej65 00:02 05.junij 2024.

    Vožnja 10 km na uro je po moje isto nevarna kot stanje na cesti. V takih razmerah nobeden ne bo vozil hitro, ker bi ti toča takoj razbila steklo. Ko začne ropotati, se že človek nagonsko ustavi. Če je pa ...prikaži več to pod nadvozom, pa še toliko bolje. Tu se z temi prometnimi svetovalci ne strinjam, ker bi se tudi oni ustavili, ker so samo ljudje in isto sebični, kot vsi ostali.

  • Idioti 16:36 05.junij 2024.

    Nori so polcaji in Žurnal , ne pa vozniki ki ustavijo !!

  • Cefur 16:35 04.junij 2024.

    Pa ja sam razlika je tud če te jaz ene dvakrat klepnm po pički ker si mi zapru pot! Take paciente vrečo na glavo pa batine, govna sebična!

    • Idioti 16:30 05.junij 2024.

      Klepen ti sebe mal bo betici , morda ti bo kapnilo : Voznik mora prilagoditi hitrost pogojem na cestišču !!!!!!! In če pada toča , je to smrtno nevarno , ker ti lahko na šipo pade 1 kg gromada sprijetega ...prikaži več ledu in te v vožnji ubije ! Govno si pa sam !

  • rd2dmk2 06:38 04.junij 2024.

    jest sem tukaj vedno v dilemi kaj storiti ali se ustaviti, ker nisem sposoben varno peljati ali pa peljati in povzročiti nesrečo. na AC nikjer ne piše da je v času zmanjšane vidljivosti najnižja hitrost 1km/h. zanima me ali bi ...prikaži veči bil jest enako obravnavan, če bi se ustavil na odstavnme pasu ( ne v tunelu ali nadvozu ) prižgal vse 4 blinkerje in zadnje luči zameglo in čakal da bodo vozne razmere normalne, ali pa peljal po voznem pasu, s hitrostjo nižjo od 40km/h pa upal da ne bo počilo.

    • Idioti 16:32 05.junij 2024.

      Po zakonu si dolžan PRILAGODITI HITROST RAZMERAM NA CESTI ! In če so razmere nične , mora biti tudi hitrost . Imaš pravico ustaviti , dokler se razmere ne umirijo in to tam kjer te ujame . Policaji so pa itak kreteni !

  • Boris 22:30 03.junij 2024.

    Ne, pa niso.

  • tomi67 20:31 03.junij 2024.

    Med 60 in 2000 ali 3000 EUR, kolikor stane popravilo, je pa kar razlika, a ne.

    • korisnik_19274 21:12 03.junij 2024.

      Ko ustavis pod nadvozom ali v tunelu zaradi toce in nekdo prileti vate ,nastanejo hude poskodbe ali smrt ,bos se razmisljal o razliki med 60 in 3000€?????

    • tomi67 21:48 03.junij 2024.

      Težko da kdo v takem vremenu hitro vozi. Če pa je kak takšen, je to še dosti večja budala od tistega, ki je ustavil. Si že kdaj sploh bil na avtocesti sredi neurja? Ko sploh ne veš, na katerem voznem ...prikaži več pasu si, ker se nobena črta ne vidi, na vozišču pa par cm vode. Ko je sredi dneva noč. V takih razmerah je še 40 km/h prehitro. V takih razmerah bi morali vsi ustaviti tam, kjer so.

    • Avatar jate
      jate 07:19 04.junij 2024.

      tomi,tokrat se strinjam s tabo,v takem vremenu bi morali vsi ustavit in bit 10 min pri miru kot takrat ko je 4 maja tito umrl in so ga počastili z minuto molka vse se je ustavilo ,le da bi tu ...prikaži veču trebalo vsaj 10 minut oz.da gre tahujše mimo

    • Idioti 16:34 05.junij 2024.

      Ob toči bi morali kaznovati tiste ki vozijo z vsem poznanim členon zakona o prilagoditvi hitrosti razmeram na cesti !! PIKA !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.