Avto /avto/iz-druge-roke
19157 ogledov

Mehanik o eni najbolj šibkih točk rabljenih vozil

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Zoran
    StarMačk 11:41 13.oktober 2024.

    Trditev, da redno servisiranje prepreči težave z DPF filtrom drži le delno! DPF filter izloča trdne delce iz izpušnih plinov, ki nastajajo kot produkt zgorevanja dizelskega goriva v motorju. Med vožnjo po mestu ali kratkih razdaljah, kjer so hitrosti in ...prikaži večn obrati motorja nižji, DPF skrbi za zbiranje trdnih delcev. Na avtocesti, oz. odprti cesti, pa zaradi povišane temperature in pretoka dimnih plinov, delovanje motorja poskrbi za pregrevanje filtra in zgorevanje saj, kar je najpomembnejši proces.

  • Avatar karjola
    karjola 08:10 13.oktober 2024.

    Že preden sm kliknla na člank se mi je zdelo da je amzsžnj. In ja dragi novinar, tvoje kalcete so mi zadišale na primorsko. Pa ti povem da si knjigo o avtomobilih zgolj pregledal in je nisi prebral ker bi ...prikaži več potem vedel da je DPF že od EURO4 dalje... potem bi tudi vedel da so mufasti šalami taboljši...

  • Avatar Metod Kvargl
    metod7 10:46 13.oktober 2024.

    Mene astra tako jebe. Motor 1600CDTI, 100kW, avtomatik. Ko dam v D ali R avto začne trepetati, a samo pod štandgasom. Potlej več ne, vleče pa kot lokomotiva. Sicer pa super avtek z vso mogočo opremo.

    • karantanc56 17:51 13.oktober 2024.

      Opel kot Opel.Malo pleha, malo žice, Opel odpade se vidi že iz vesolja......

    • atamama 07:08 14.oktober 2024.

      Karantena, res je.... težko ga je kupit še težje prodat

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.