Magazin /magazin/vip
14992 ogledov

Milena Miklavčič po javnem linču: Ne bojte se zame

Komentarjev 40
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • stinger 09:28 06.marec 2020.

    gospa Milena ima popolnoma prav. Kdor se raje druži s psi kot s prijatelji, ali pa teh sploh nima, potem je v resnih težavah.

    • maresem 09:54 06.marec 2020.

      Bumbar, ti nimaš ni enih, ne drugih ker si brezsrčen idiot.

    • stinger 10:04 06.marec 2020.

      za razliko od tebe imam oboje.

    • Buča Pepa 11:31 06.marec 2020.

      Pes ti je zvest in ni zahrbten tako kot človek.

  • viljem 11:00 06.marec 2020.

    Na mesto seksa s kosmatincem ima pač raje seks s podloženim decem. Vsak ima svojo izbiro dokler ne zapravi zadnje možnosti.

  • kapibara 08:27 06.marec 2020.

    Milena, sam brez panike, nisi edina takega mišljenja. Strah me je ljudi, ki imajo raje živali, kot ljudi.. V LJ, na kolesu,med parki, sem jih že kar nekaj srečal, ter doživel pogrom.. in to same babe ( očitno nepotešene)..

    • leonardo 08:54 06.marec 2020.

      Ja, kapibara, nobena žival ne more biti tako zlobna kot je človek. Prav imaš, raje imam prijetnega psa kot pokvarjenega človeka. Kar pa se tiče "nepotešenosti" bi rekel, da bolehaš za tem. Pojdi do psihiatra.

    • maresem 09:56 06.marec 2020.

      Kreten tromotorni. Čim več pogromov....

    • optimist11 14:11 06.marec 2020.

      Moje izkušnje kažejo da smo pridobili na račun našega kužka še več prijateljev. Je pa res da jih ima večina tudi pse. Tem za pogovarjanje ne zmanjka, sprehodi zahtevajo tudi mojo aktivnost. Se pa strinjam , da je potrebno urediti ...prikaži več većji red in poostriti kaznovalno politiko do tistih ki ne počistijo za psom ali z njim grdo ravnajo. Kar se tiče davka bi bil zanj, vendar bi se našlo veliko starejših ki jim je pes velik prijatelj s sredstvi pa so na tesnem.

    • kapibara 15:37 06.marec 2020.

      Ni govora o zlobnih ljudeh.. tudi živali so zlobne, pa že nehite vsiljevat svoje živalske ljubezni drugim

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.