Svet
209 ogledov

Milena Žagar po napadu v Tuniziji: Zaenkrat samo do Izole!

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 4krogci 18:10 29.junij 2015.

    francl12..... če nisi opazil so vedno tarča tujci in zato na srečo sem v sloveniji domačin in je kr nekaj manj možnosti, seveda mi pa lahko prijazna soseda vrže cvetlični lonček na glavo. Glede islama oz. skrajnežev pa imamo v ...prikaži več v sloveniji srečo oz nesrečo kakor si pač vzames, da imamo kar veliko cenzuro svobode govora in s tem ne pride vse v javnost kar si mislimo in zato še vedno mislijo, da smo prijatelski z njimi.

  • mph 16:23 29.junij 2015.

    Mene je bolj strah vseh teh, ki so že v Evropi in se nikoli ne ve, kdaj bo kaj nastalo. Čakajo kakšen ukaz, včasih pa se kakšen prej strga z vajeti. Pa pomislite samo koliko najstnikov in njastnic, ki so ...prikaži več živeli v EVROPI (ne nekje v recimo Iranu), kar "nenadoma" odrine v IS in starši vsi "šokirani". Če otroci odraščajo v taki atmosferi, naj si bo doma ali v njihovih džamijah in skupnostih, se ni nič za čudit. Greš po Milanu jih je ninđ več kot na bližnjem vzhodu. Kriva pa je sama Evropa, da je to dovolila, da se ti trajno naselijo taki, ki nimajo dela in ne pogojev, en pride, 20 dodatnih pa kmalu živi na istem naslovu.

  • Papaja Popi 17:37 29.junij 2015.

    Mi smo šli pred 25 leti iz Izraela v Egipt, mimo Gaze čez SinajKer so 10 dni prej preluknjali en avtobus, jih nekaj pobili,smo šli mi v konvoju treh avtobusov.Spredaj in zadaj pa džip z vojaki in mitraljezi ...prikaži več in to je to.Aja pa še plug je šel občasno pred nami, ker je veter zametel cesto z peskom.Sicer gledaš, kje bo kakšen z kalašnikovim priletel ampak, če hočeš kam priti, moraš potrpeti.

  • francl12 16:56 29.junij 2015.

    ti boš tud moten, ko boč stopu iz stanovanja in te bo islamist poču!!! A se sploh zavedaš, da doma nisi nič kaj bolj varen kot v Egiptu ali Tuniziji. Razlika je le v tem, da te doma nihče ne ...prikaži več varuje, dol pa imajo varnostnike za vsakem vogalu. Povsod so skrajneži, ki te lahko spravijo na drugi svet.

  • markus 18:26 29.junij 2015.

    Mene najbolj skrbi, da Slovenci načeloma mislimo, da smo pri nas varni. Nismo varni. Smo v koaliciji proti Islamski državi, torej smo tudi lahko kadarkoli tarča napadov in to brez kakršnega koli predhodnega opozorila. Se mi zdi, da ...prikaži več Slovenci preveč lahko jemljemo ta problem in mislimo, da se tiče samo "onih doli". To nikakor ni res in lahko se vprašamo, kako pripravljeni smo mi na takšne teroristične izgrede. Jaz vidim po ulicah vedno več z dolgimi bradami. Zdaj, ali so to muslimani, ali pa je to sedaj modni trend. To ne bi znal povedati, vendar IS mi jemljemo premalo resno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.