Slovenija
104 ogledov

Ministrstvo išče stanovanja, kamor bi namestili prebežnike

Komentarjev 28
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • erikkk 23:17 05.april 2016.

    Dokler bo državljan slovenije ... brezdomec socijalni proble , rtevež in še kaj .. sem proti vsakemu migrantu v sloveniji...država sploh ne upošteva svojih državljanov ... na ulice bo treba

  • Ferluci 08:10 05.april 2016.

    "..ali so vse namestitve primerne, saj ima večina beguncev obveznosti - šolo, službo - v urabnih središčih.." Tokrat ima vlada prav. Tudi Strojane so preselili v urbano okolje iz Ambrusa. Glede na to, da ni nikakršnih negativnih poročil, lahko sklepamo ...prikaži več da so se lepo vključili v urbano okolje in bivajo v simbiozi s sosedi in mestom...

  • smejka 12:41 05.april 2016.

    OK...danes se prijavljam kot begunka oz. migrantka in država mi bo dala stanovanje...vsi so na vrsti prej kot avtohtoni prebivalci..hvala, Slovenija...slabo mi je

  • Johan Spohan 14:45 05.april 2016.

    Nastanitve migrantov ne bi smele biti problem. Jih bodo vzeli migrantoljubci, morda tudi v kakšen iz Murgel.

  • dragec 18:56 05.april 2016.

    Prav imaš, tudi v stanovanje JJ

  • McBobo 07:39 06.april 2016.

    Kje ste zdaj vsi "ljubitelji inžinerjev in ginekologov", da naj se jih množično vzame v slo? Tudi eden jim še ni ponudil zatočišča . Samo močni na g....

  • zver 11:12 05.april 2016.

    Kakšen posluh s strani vlade.Neverjetno.Koliko slovencev bo zaradi tega prikrajšanih ko bodo naselili stanovanja z takoimenovanimi prebežniki....Nočemo jih in pika.

  • McBobo 07:43 06.april 2016.

    Tako je, prepovedati islam v Sloveniji v celoti. Ali bodi kristjan ali pa ateist. Druge ni. Komur ni všeč, ve kje so vrata.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.