Slovenija
45497 ogledov

Mislila je, da je le prevzela priporočeno pošto, sledilo je tole ...

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • izotk 07:12 05.september 2024.

    Telemach je težak nategovalec. So pred meseci nahecali, daje ena starejša gospa prešla na njihovo omrežje, sedaj pa ne more uporabljati storitev, ker na tem območju ni signala Telemach. Tudi mene so nekajkrat klicali in jih posvaril pred odsotnostjo signala...

    • Avatar NickMason
      NickMason 07:21 05.september 2024.

      Jaz lahko trdim pa da so odlični,z primerjavo z Telekomom in potem A1 so za njih tatamata ,popolnosti pa ni nikjer.Nauk tega kar sem napisal je da so vsi dobri in zlati ,ko si njihov je pa zgodba drugačna,to je ...prikaži več rezultat reklam ki so prej zavajajoča kot vsaj približno točna in najbolj bolano je to da vlada Slovenije to dopušča.Z nami delajo kot s števlkami in ne kot se s človekom spodobi.Niti ime in priimek ni več dokazilo ampak davčna št. .

    • Enzgg4 08:19 05.september 2024.

      Dva sta lahko Janeza Novaka, ne moreta pa imeti enake dš

    • Avatar NickMason
      NickMason 08:30 05.september 2024.

      podaš ime,priimek,naslov,telefon,mail,tel. in mail so edinstveni ,pa davčno pisat po spletu je pa res smiselno a ne,zaupanje naj bi bilo z obeh strani,ne samo iz moje.In zdaj ker je kup zaposlenih ki so zaupanja vredni je to smiselno a ne,mislim da ni ravno tako.

    • Enzgg4 09:02 05.september 2024.

      V prejšnjem komentarju si navedel samo ime in priimek. Nič ni bilo govora o naslovu, mailu itd. To si zdaj dodal. Sicer pa razkritje dš imo ni problem, če nima tista oseba ravno možnosti vpogleda v vse žive baze (česar ...prikaži več pa seveda nima). Vsaj za t2 lahko povem, da se moras tudi tam identificirat z njo, razkrije pa manj od EMŠO. Pri nas se uporablja za enak namen, kot imajo Ameri social security number. Enotni identifikator pač.

    • Avatar NickMason
      NickMason 09:10 05.september 2024.

      eni pač ničesar ne kapirate,oprosti ne bom več.

  • Fredi34 08:44 05.september 2024.

    Najprej izgleda, kot da je za to kriva Pošta Slovenije. Dragi Žurnal, fino bi bilo spremenit sliko nad člankom in jo zamenjet z Telemachovo poslovalnico.

    • Avatar NickMason
      NickMason 09:07 05.september 2024.

      Pošta je pač dežurni krivec,delajo po navodilih pošiljatelja,zato so plačani,stranka se znese nad tistim ki je tam ,to ni nič novega,ljudje se še niso sprijaznili ,da spletni nakupi dovoljujejo kaj takega,je čist uradno,po mailu oz. tel. so vse dobili objasnjeno,hec ...prikaži več je tem ker ljudje ničesar ne berejo in so navajeni direktno trgovca,ampak to več ne gre,lahko pa bi šla sama tja in problem rešen

  • atamama 07:24 05.september 2024.

    Prodaja na robu zakonitega se začne ob zasičenosti trga. In ve se kako je pri nas na tem področju. Telekom je bil-in še je molzna krava pod pretvezo monopola. Ampak, ali ni bilo odkupa lokalnih skupnosti osnovnih vodov? In se ...prikaži več vprašaš kako potekajo potem miljonske tožbe na račun nečesa imaginarnega .... In mi potrošniki pozlatimo vse, zakonodajalci pa pokrijejo lumparije. In kdo je največ kriv, slabi zakoni in luknje ali tisti ki jih izkoristi?

  • Avatar luckyss1
    luckyss1 08:23 05.september 2024.

    Kolikor je videti na prvi pogled je to nateg in zavajanje, ki se ga da sodno uspešno izpodbijati...Ampak vseeno...Tu bi morale svoje debele riti dvigniti ustrezne inšpekcije ter druge to namenske službe...Mater vam leno...

  • Enzgg4 08:17 05.september 2024.

    In zdaj lahko take glupe trike pričakujemo tudi naročniki t2. Telemach imam sicer v želodcu še iz časov, ko so imeli še analogno tv. Programe tam so krčili, čedalje manj jih je bilo, naročnina pa ves čas ista. So banda.

    • Enzgg4 08:20 05.september 2024.

      Pojasnilo: temach je kupil t2.

    • miho 09:33 05.september 2024.

      Telemak je bulšit. Že pred 5 leti so vsiljevali tisti svoj EON in sem takrat šel stran - dražje in manj programov za isti denar. NE.

    • Burja 11:18 05.september 2024.

      Enako je pri Telekomu. Programi se krčijo, cena paketa višja. Rezultat, po dolglih letih pri njih, smo sedaj pri A1. Več programov, nižja cena, storitev ok, nobenih pripomb.

  • sam1 08:34 05.september 2024.

    Vsi ti,kateri nam prodajajo takšne storitve za (pre)velik denar,lahko to počnejo na takšen način,saj so v njihovih vodstvih večino nastavljeni kadri iz različnih strank in so nedotakljivi,saj se ve,kdo pobira smetano z jagod od enormnih dobičkov.......

  • miho 09:32 05.september 2024.

    Nič pa o tem, da kurirska služba sploh ne dovoli prebrati pogodbe, aneksa,... in zahteva podpis takoj.

    • Avatar jezeran
      jezeran 09:37 05.september 2024.

      Ja pa da odpreš paket in pogledaš, če je notri kar si kupil na bolhi. Se vprašaš kaj bi naredil pošiljatelj, ki bi pošiljko prejel poškodovano (odprto) nazaj. Kurir dela svoje delo. Celo pošiljko dostavi in vroči proti podpisu, kaj ...prikaži več je notri ga ne zanima. Pa saj so sodišča za reševanje teh lopovskih zadev.

  • Marjetica7 11:19 05.september 2024.

    To prakso Telemach izvaja že zelo dolgo. Sem dementnemu gospodu pomagala, sva odnesla telefon v poslovalnico, ker je imel težave, pa odkrijem na njegovem računu dve naročnini. Gospod je živel sam, pred leti mu je umrla žena in so ga ...prikaži več 2 meseca potem, ko je pri njih sklenil naročnino na podoben način pretentali. Ker je bil dementen, ni niti opazil. To Telemach načrtno počne, klicni centri, ki to počnejo so plačani po uspešnosti. 2 leti je plačeval dvojno naročnino. Sva prekinila in šla na Telekom.

  • cene12 08:39 05.september 2024.

    T2 je zakon.

    • Enzgg4 09:03 05.september 2024.

      Podpis.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 09:32 05.september 2024.

      Res je, že 8. let brez problemov!!!

    • Enzgg4 09:42 05.september 2024.

      In ne le to. Z njimi se da pogajati za popust. Podrobnosti pa ne bi razkrival, ker se lahko ob množičnem prakticiranju tega početja v bodoče lahko za tako priborjeni popust obrišem pod nosom. Morda pa se lahko obrišem kar ...prikaži več takoj, ker ne vem, kako so pri telemahu kot novemu lastniku dojemljivi za negovanje dobrih odnosov z dolgoletnimi naročniki.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 11:07 05.september 2024.

      Res je,letos so mi (njihova napaka) ob računu še računali dodaten priključek,ki sem ga plačal,ampak sem jih tudi opozoril in ker mi je letos vezava potekla,so mi kar sami ponudili 30% popust ob vezavi.

    • Avatar NickMason
      NickMason 11:19 05.september 2024.

      ki bo baje postal telemach-ov

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.