Slovenija
80160 ogledov

Mladenka zgubila živce na avtocesti zaradi reševalnega pasu. To ji sporočajo

Komentarjev 113
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Resnica_Slovenija 19:21 16.julij 2023.

    Zenska ima prav. Razmere na avtocesti so nenormalne, drzava propada, ljudje so depresivni, navelicani, ljudje ne vidijo prihodnosti v tej drzavi. Tisti, ki se vsak dan vozimo v Ljubljano,vemo, o cem zenska govori. Vi bi kar mirno prenasali stati v ...prikaži več zastoju vsak dan? Ni vsak zastoj nesreca

    • samsvojmojster 20:40 17.julij 2023.

      Reševalni pas pa je v vsakem zastoju! Intervencijsko vozilo mora skozi tudi, ko je na njuni vožnji in ne samo na poti na prometno nesrečo.

  • Avatar Garancija
    Garancija 07:23 17.julij 2023.

    Drugače pa slovenska kultura vožnje je na meji balkanske,kar tudi smo,saj jih je že večina spet nazaj,kateri so 91 odšli

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:00 17.julij 2023.

    Gledam te mladenke,ko naredijo izpit,jim fotr kupi poršeja,potem boljšga šoferja ni,pa imajo super avto,ampak še ne vejo,kako se uporablja prostoročno telefoniranje.Čez dan jih naštejem čez 20 mul,ki se pogovarjajo po telefonu.Zakaj policaji na mestu ne kasirajo po 500 evrov,pa bi ...prikaži več se varnost zvečala.

  • Majazmaja 09:27 17.julij 2023.

    Da je ni sram ... Primitivka. Če ne ve, zakaj se vzpostavlja reševalni pas, naj gre še enkrat v šolo vožnje. V tujini (Avstrija, Nemčija, Francija ...) se reševalni pasovi vzpostavljajo že vsaj 20 let. Je pa res, da take ...prikaži več kure dlje od kakega Paga ne vidijo.

  • rd2dmk2 13:52 16.julij 2023.

    ko berem tele vaše članke se malo vprašam a tale vročina ni mal prehuda.. ljudje stojijo v koloni zakaj? ker je vsem goriva zmanjkal ? ker je eden šel cestnino pobirat, ker mogoče dva flikata eno luknjo ? menda je ...prikaži več nesreča! in tam je je kup zveriženega pleha in in razmesarjenega mesa.. veliki klobasači tukaj na portalu.. naučite so vozit , tisti , ki približno znate učite ostele in ne srite po cetah, da ne bo nesreč. telefone v prtljažnik, nučit se na pamet komande, da ne boste vintalal po cest.

  • papak 20:11 16.julij 2023.

    Mona je dala profi lan privat lol. Po eni strani se buni da smo kao ovčke po drugi pa ima tik tok lol. Kdo je tu ofca.

    • Resnica_Slovenija 22:37 16.julij 2023.

      Revez kaj bos pa sedaj? Na koga si ga bos drkal ko je dala profil na privat? Psihotik debilni kaj nimas kaj pocet ko gledat zensko na tik toku. Zahojeni debilni drkac impotentni

    • Resnica_Slovenija 00:52 17.julij 2023.

      Revez gledas njen profil ovca nedorasla

    • BREZDLAKENAJEZIKU 01:39 17.julij 2023.

      Golazen zasledovalska. Voyager

    • papak 21:52 17.julij 2023.

      Ja če je novica o njeni objavi, itak da me zanima kaka objava je to. Če nekdo objavlja tik toke očitno hoče publiko in tu sem zaj jaz voyager. Researcher ne pa voyager jebo vas.

  • Avatar Suli
    Suli 13:23 17.julij 2023.

    Vprašanje za " gospodično" ali je tudi spričevalo kupila (z denarjem ali v naturi glede na obširen besednjak) 🤔

  • Idioti 10:05 16.julij 2023.

    Še en dokaz več , da so babe koze ! A ni vseeno stati narazen al pa skupaj . Ne premika se v nobenem primeru . Samo je pa bolj zdravo stati narazen , ker tu niso samo nujne službe ...prikaži več ampak tudi zaradi vročine zadeti potniki . Jaz imam seboj modro policijsko luč , kajti če me zadane , da potrebujem NMP , ne bom čakal na reševalce , ki po tej kozi zgoraj ne bodo mogli pridet do mene ampak se bom sam odpeljal po reševalnem pasu do prve NMP. Pa naj stane kolikor hoče . MY LIFE IT 1.

  • Boschtjan Zupanchich 23:37 15.julij 2023.

    Tole Pokvarjeno Zlobno Krastačo Nino je pa joga že čiiist Uničila, da takole Umazano Grde besede bruha , čeprav je bistvo sporočila vseeno precej Resnično in Pravilno !!! ! !!!

    • Resnica_Slovenija 22:38 16.julij 2023.

      Revez. Poglej se v ogledalo neandertalec impotentni

    • BREZDLAKENAJEZIKU 01:40 17.julij 2023.

      Pojdi vozit ti v kolone majmun jebeni ko niti menjalnika ne znaš uporabljati goveda kmečka

    • Boschtjan Zupanchich 18:00 22.julij 2023.

      Vedno imam rajši ročni menjalnik brez čefurskih kletvic na jeziku , kot pa kakršnekoli avtomatike, pa čeprav sem neandertalsko grd na zunaj, pa še vedno nisem toliko grd na znotraj kot tukajšnji zlobni komentatorji in opisane zlobne krastače. Amen + ...prikaži več Aleluja !!! ! !!! :-)

    • Resnica_Slovenija 12:03 23.julij 2023.

      Kva pametujes pejt delat in ne bluzi tle po internetu

    • Boschtjan Zupanchich 08:08 25.julij 2023.

      Zdaj bom šel, ja, samo še nekaj nepoučenežev podučim .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.