Slovenija /slovenija/crna-kronika
69440 ogledov

Kranj: Mladoletnica za volanom policijskega avta, sopotniki pa pijani policisti

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ode 09:32 06.avgust 2018.

    Preiskava? Ampak samo zato, ker se je frklja javno bahala, da je vozila policijski avto, kar je prišlo na uho vestnemu policistu, ki mu ni vseeno, kaj se dogaja v njegovi službi. Kdo ve, kaj vse se je tam že ...prikaži več dogajajo in se še dogaja, pa ne bo nikoli odkrito zaradi skrbnega pometanja pod preprogo? Ponuja se primerjava z vodstvom K Cerkve in sp. zlorabami duhovnikov.

  • mizimazi 11:11 06.avgust 2018.

    ADMINISTRATOR..pohvaljen...ker brišeš komentarje ki na ljudski način izražajo vso bedo in pokvarjenost pandurjev..

  • bodica 13:59 06.avgust 2018.

    Predlagam da administrator izbriše kar cel članek, že ko briše komentarje. če bi administrator kaj razumel bi lahko dojel, da je bolj udaren naslov članka kot vsi komentarji skupaj. Očitno pa ne dojema globine problema. Po mojem mnenju je administrator ...prikaži več prekarec, ki se boji lastne sence.

  • Avatar Leon
    Leon 12:24 06.avgust 2018.

    To je dokaz ,da smo vsi pod kožo krvavi , vendar nismo vsi neodgovorni in nevestni kot omenjeni policaji . Glavni krivec je ministrica ,ki pa žal ne bo kaznovana saj je že odstopila pred pol leta in še danes ...prikaži več upravlja s policijo . To je pa nonsens v svetu .

  • perhan63 11:12 06.avgust 2018.

    ma to morš bit umsko zavrt da greš za pandurja..

  • Rado Fras 10:40 06.avgust 2018.

    to lahko dela policija samo v slo.tako izpostavljajo svoja življenja,lopovi

    • zdrej 11:42 06.avgust 2018.

      Zato ker dovolj dobro ne spremljaš drugih medijev, imaš tak občutek. To delajo v marsikateri državi. In tam, kjer ne pride nobena taka info, tiste države se boj. Tu se bo, če bodo kazni primerne to sicer tudi zaradi tega ...prikaži več primera to malo zmanjšalo, dokler se ne pozabi.

    • Avatar Leon
      Leon 12:21 06.avgust 2018.

      @zdrej.......mi živimo v SLO ! Kaj me briga za druge .

    • zdrej 16:28 06.avgust 2018.

      @Rado Fras "to lahko dela policija samo v slo."

  • nostradamus 15:33 06.avgust 2018.

    vsi ljudje delajo napake in tudi policisti niso izjema zal pa ze zaradi sluzbe ki jo opravljajo in uniforme ki jo nosijo vsi ti nesmisli alkohol,mladoletnica in morda se kaj mecejo slabo luc na vse policiste kar pa zopet ni ...prikaži več posteno vsak naj se ozre okoli sebe in svojih sodelavcev zmeraj se najdejo izjeme ki kvarijo povprecje se pa absolutno strinjam da se doticni policisti suspendirajo

  • optimist11 21:20 06.avgust 2018.

    Ne smemo vseh metati v en koš. Bi pa morali pri zaposlitvah malo bolj testirati bodoče varuhe zakona. Ne moreš verjeti kako so eni glupi, kako je sploh dobil diplomo?

  • Avatar olor
    olor 23:12 06.avgust 2018.

    Suspenz, ne vem kaj je tu za tuhtat. Aja, komisijo je treba ustanovit, da bo raziskala podrobnosti.

  • Janez_53 17:25 06.avgust 2018.

    In to so policisti, od katerih človek pričakuje pošten in profesionalen odnos??? In zagotovo to ni edini primer! Kaj hudiča se dogaja v naši državi???

    • asmas1965 09:21 07.avgust 2018.

      doživel sem tudi neprofesionalen odnos s strani policista.Ustavil me je pred mojo hišo in mi dal pihat,ker pa je bila NULA mi je vzel prometno,ker mi ni delala tretja zavorna luč (na novem avtu,na servisu so zadevo uredili plačat pa ...prikaži veča sem moral še tehnično...).IN KAKO NAJ POTEM ZAUPAM POLICIJI

  • miki1234 13:50 06.avgust 2018.

    par tednov se bo o tem govorilo, potem pa pozabilo in vse lepo naprej. teh goved iz JU skupaj z ministrstvi pa nikoli ne doseže roka pravice. opomin in delo naprej. v gospodarstvu bi že zdavnaj leteli na cesto !

  • Avatar čavez
    čavez 11:21 06.avgust 2018.

    Nič novega vse to so podedovali še iz časa Yuge spremembe nobene z razliko da tili sedaj bolj kradejo državljane.

  • evelux 07:05 07.avgust 2018.

    Samo malo še in .......potem vse tiho je bilo .....takšna bo zgodba na koncu...

  • res.no 10:14 06.avgust 2018.

    res je @ode tudi jaz sem to najprej pomislila.

  • asmas1965 09:15 07.avgust 2018.

    tu ni dileme.naredili so neumnost in jim je treba soditi.Ne more neki "varuh ljudstva"opravlajti VAROVANJA če nima tri čiste v glavi.Tale frklja pa, upam,da bo izgubila vse prijatelje.Kako naj zaupam nekomu,če pa vem,da ni vreden zaupanja.Res pa je ,da se ...prikaži veče v policiji dogaja marsikj skritega javnosti..nekdanji sodelavec,ki se je aktiviral po "vojni za SLO" je večkrat pijan kot trezen.Ko pa ni v šihtu se pa vozi od lokala do lokala in kliče kolege koga naj ustavijo.Enkrat bo tudi on stopil na mino

  • Žurnalček 19:18 06.avgust 2018.

    Ička glupa !

  • peter69 22:27 04.november 2018.

    torej vozimo po svoje,pijmo alkoho,uživajmo,marihuano,kokain,ipd...sej dokler se ne zgodi nič je vse še zelo v najlepšem fucken redu.pole,ko se kej hudega pripeta pej aj mene ejla traaaala.kej ne vidte kej delate norci!!!!!!kej je to vredno za to fucken državo!?!jaz ne ...prikaži več vidm kej dobrega in se ne se strinjam se z vsemi vami!!!!!!vsak naj dela kar je le prow in pravično.za vse ostale me boli en velik kurac!!!!!!lep pozdraw!!!!!!

  • peter69 22:21 04.november 2018.

    ni pravice in ni pravnih poštenih ravnanj v zakonodaji!!!!!!vse skupaj bolje,da se ravnamo tudi mi vsi po svojih izražanj in ravnanju in.fukaj situacijo,system je v totalni pizdi!!!!!!

  • samo62 14:56 18.avgust 2018.

    Nwm kako lahko še resno jemljete slovensko policijo in slovensko politiko 😂, ali pa zakone in vse tiste ki jih izvajajo 😂😂, v Sloveniji se dela vse kar se hoče, samo če si upaš in te boli kurac za posledice, ...prikaži več Najbolj se na to spozna naša "oblast", kero bi ob tej priložnosti pojebu do govna iz kerga je prilezla ;) lep dan Sodržavljani, odprite oči

  • samo62 15:00 18.avgust 2018.

    Sodržavljani moji, če še vedno resno jemljete našo oblast, s tem mislim na policijo in politike, prosim ne bodite zabiti, a ne vidite da se v naši državi počne kar se hoče, prosim lepo, odprite oči in bodite ovce, ki ...prikaži več jih vodijo prevaranti, spletkarci in osebe ki jih v realnosti boli kurac za nas "sodržavljane"

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.