Slovenija
21 ogledov

Mussomelija zaradi izjav poklicali na pogovor

Komentarjev 35
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rompi 20:35 16.januar 2014.

    res je in ne štekam zakaj drekača novinarji sploh sprašujejo za komentarje.. naj si jih nekam vtakne in pogleda raje kaj počne ZDA

  • depresija 20:39 16.januar 2014.

    A si hotu napisat: ''Ljudi deli na naše in tiste,ki so med vojno oportunistično sodelovali z okupatorjem, izdajali in pobijali Slovence v imenu 3. rajha in fašistične Italije, ko pa je bilo vojne konec, so se in se še vedno ...prikaži več nekaj bunijo in hočejo izenačitev partizanstva in domobranstva.''???

  • zztop 20:41 16.januar 2014.

    No če si neodvisen opazovalec, pol lahk tud poveš neodvisno od vplivov leve in desne. Enostrankarski sistemi nikoli ne dovolijo kritike!! Moral je na zagovor, ker je povedu resnico Turku itd, ta je pa dobra. Jeba, pa kva smo v ...prikaži večv še vedno v luloslaviji? A sta bila na zaslišanju še Zemljarič in Kučan, poleg Benka? Še mal, pa bomo na istem kot so v Severni Koreji.

  • mph 20:43 16.januar 2014.

    Moram priznati, da sem presenečen. Pozitivno sicer, da so končno naši imeli dovolj jajc, da so jih temu bizgecu par povedali.

  • sprehajalec 21:54 16.januar 2014.

    Jao jao, kako se se bruka ministrstvo. Katastrofa, nivo prvih pet razredov osnovne šole. Zaključek: V Slovencelniji ne moreš ničesar reči, da te ne bi kdo poklical na razgovor. Mussomeli, kar govori. Tisti ki podpiramo tvoje izjave, pa ...prikaži več smo itak kolaboranti, po mnenju Pirjevca. Slovencelnija je pač dežela bebcev. So se očitno preveč parili med seboj.

  • depresija 22:22 16.januar 2014.

    Če je @asmas omenjal komuniste, sem jaz zgodbo samo nadaljeval. Deli pa v Sloveniji samo ena stranka in to je tista, ki ima v imenu dva 'S'ja in vmes en 'D'!!!

  • depresija 22:25 16.januar 2014.

    Pejt se ti rajš še mal sprehajaš, ker take neumnosti trosiš, da bi blo še tvoje, med sabo poparjene, starše sram!

  • mrki 23:46 16.januar 2014.

    očitno LEVAKE pogled v ogledalo močno ŽGE!!

  • mph 23:25 17.januar 2014.

    Khm, si se kdaj vprašal, če bi vi domobranci z ramo ob rami z nacisti zmagali, kaj bi danes imeli? Ste pa lahko partizanom in Yu hvaležni, da ste sploh živi. Ali si res domišljaš, da bi vas pustili naciji ...prikaži več žive, ko bi odslužili svojemu izdajalskemu namenu? V ostalem pa obsojam, da ni bilo regularnih sojenj (kot jih sicer ni bilo nikjer, ne v Itali, ne Franciji, ne Norveški, ...) tem izmečkom, ki so večina dobili kar so zaslužili ali še premalo. Obsojam pa zato, ker so nekateri to izkoristili zaradi osebnih koristi ali maščevanj, da so se znebili nedolžnih, kar ne dvomim, da jih je bilo tudi nekaj vmes. Žal. Ampak, če bi se morala zgodovina ponoviti, kot sem nekje prebral, 1000 bolje, da se je kot se je, kot pa da bi zmagala naci-domobranska zalega.

  • Pepe007 19:04 16.januar 2014.

    Ma kdo ga bo izgnal? Ti? Če ZDA prdnejo in rečejo, da Sloveniji ne sme noben prodati nafte, je tudi noben ne bo. Ko ZDA prdnejo in pomignejo, da bi lahko kaj prispevali v Afganistan, takoj pošljemo neke "inštruktorje", da ...prikaži več lahko plačujemo njihove logistične storitve. Posrala sta ga edino Janša in Erjavec, ki sta mislila, da sta bogova in nista kupila oklepnikov od General Dynamics via Steyr via Sistemska tehnika in bo vsaj en še dolgo hodil po sodiščih, potem pa bo tudi v zaporu. Američanom se nima smisla upirati.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 20:02 16.januar 2014.

    Tale govnarček hamburgerski naj deli nasvete svojim republikancem,da bojo lahko zmagoval na vseh frontah,ne pa,da pušijo povsod,kjer so se vmešal z vojno.Tut ene vojne še niso dobil od leta 1945,pa še WWII,bi zgubil,če ne bi blo Angležev in ostalih.

  • majdas 21:11 16.januar 2014.

    Depresija, mi smo že pri osamosvojitveni vojni ...A ti si še zmeri v 2.svetovni ? ... :P (Veš, svet je mavričen in ne črnobel ...)

  • ac-dc 18:31 19.januar 2014.

    Pa še prav ima.

  • vladek 08:16 26.april 2014.

    zelo ima prav

  • širhakl 20:51 16.januar 2014.

    Karikirano: Amerika kihne,Evropa zboli za gripo in to hujše oblike.Slovenceljni sami ne znamo,zmoremo,nočemo etc. uspešno voditi lastne Države.Izvolijo (jaz ne) napačne politike,ne znajo jih pa vreč s položajev.Prav želim si Evropske trojke.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.