Slovenija
105 ogledov

Na FB že poziv za nove predčasne volitve

Komentarjev 40
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 03:30 09.december 2011.

    No tole je pa lep dokaz za takojšnjo obtožbo raspihovanja nestrpnosti ne do drugih m ampak raspihovanja nestrpnosti in poziva na nemire med Slovenci. Abotni članki do nezavesti, od ljudi ki ne poznajo ne ozadja vojne ne ozadja političnih dogajanj ...prikaži več v zadnjih 20 letih. Ne poznajo nič , poznajo pa dobro edino sovraštvo in v imenu tega kličejo na neko sveto vojno. Kar kar , da končno Demokrati SLO obračunamo z JJ in vami za vedno. Kar nadaljujte , pa boste videli, . kje boste končali tudi vi , saj vaš Furer je že tam z eno nogo in pol.. Mu vsaj dolgčas ne boi!

  • Zoran D Raketka 07:21 09.december 2011.

    Dragi anonimnež, v tej državi je raznašanje laži o posameznikih še vedno kaznivo dejanje. Če pa mi zraven še groziš, si naletel na napačno osebo.Tvoje izjave pa kažejo, da si najbrž domišljaš, da je tu že Srbija, ki ...prikaži več naj bi jo jaz izdajal?!Na tvojo veliko žalost je tu še vedno Slovenija, v kateri nekaj veljam, za izdajalca pa me prav gotovo ne more označiti nihče pri zdravi pameti.

  • wester62 07:55 09.december 2011.

    mogoče res ne gre za nestrpnost. gre pa sigurno za idiotizem brez primere in popolnoma ne razmišljanje o stanju v kakšnem smo. samo stolčki in položaj jih zanima in ne revni slovenski narod. te bedarije lahko počne samo sds zaradi ...prikaži več svojih egoističnih potreb.barabe pokvarjeni.

  • Anja Jankovič 15:42 08.december 2011.

    problem teh skupin na fb je, da te lahko prijatelji avtomatsko dodajajo brez predhodne tvoje privolitve ali zavrnitve, mene so tudi že večkrat dodali v x skupine s katerimi nimam ničesar skupnega. Problem se pojavi, ko te nekaj dni ni ...prikaži veči na fb in si kr v 5 žaljivih skupinah naenkrat

  • Zoran D Raketka 22:18 08.december 2011.

    Predhodno poročilo OSCE je bilo resno opozorilo našim vladajočim, da so mediji totalno pristranski in da postavljajo pod vprašaj regularnost volitev. Naši pametnjakoviči tega niso upoštevali in so nadaljevali z medijskim mesarjenjem, čeprav je komisija OSCE celo fizično pripotovala v ...prikaži več Slovenijo.Ob vseh dogajanjih na dan volitev je že jasno, da je EU (in OSCE) v prvi povolilni oceni podvomila v regularnost in poštenost volitev, zato so izostale čestitke ob rezultatih in je že stekel krizni scenarij, ker EU noče mini-Libije na svojem pragu.Prvi ukrep bo zamrznitev kakršnegakoli nadaljnjega kreditiranja naše države. Drugi ukrep bo protektorat Bruslja, sicer ne bo svežih financ in bo prišlo do notranjih nemirov zaradi efektivnega bankrota države in lakote. EU bo v temu primeru hermetično zaprla vse meje, isto bo naredila Hrvaška, saj hoče vstopiti v EU.Vsi, ki si domišljajo, da se bo vse to zgodilo zaradi JJ, so v globoki zmoti. Kdo je dokončno zminiral r

  • Zoran D Raketka 07:26 09.december 2011.

    Pojdi se zdravit. Paranoja o tujih agentih je lahko nevarna za tvoje zdravje in za zdravje ljudi v tvoji bližini.

  • Zoran D Raketka 07:30 09.december 2011.

    Kdaj prebereš za seboj, kaj vse natrosiš po forumih? Očitno ne, sicer bi vedel/a, da pod sovražni govor in laži štejejo prav taki zapisi, kot jih puščaš za seboj.

  • Zoran D Raketka 01:35 10.december 2011.

    Mogoče iste, kot vaša predsednica stranke? Šalo na stran. Če že iščeš sovražni govor, ga največ najdeš v komentarjih na članke, ki pišejo o drugačnem razmišljanju, prisotnem na citirani FB strani.Kot da je drugačno razmišljanje že samo po ...prikaži več sebi kriminal. Se komu toži po Kubi?

  • Žurnalček 20:52 11.december 2011.

    Posluš moj uskokće tole. Jaz sem tvojim 1990l razveljavil volitve , v njihovi centrali in to za ceno življenja Samo sem jim dokazal, da so goljufali na veliko. Tolk o poštenih volitvah. To , da je pa OSCE bil v ...prikaži večl v SLO z kredibilnimi tujimi opazovalci pa malo sutra. Bili so domači brezdelneži in gobezdala, ki se sedaj želijo promovirati v nekakšne volivne EU sodnike. Kolko tisoč jih je pa potem bilo na Hrvaškem. Strinjam se pa , da so bila na nekaterih voliščih kršena volilna pravila . Tudi mene zanima spisek volivcev v Domu starejših občanov v Medvodah, kdo je pomagal senilnim obkroževati DESUS in ali so bili popolnoma prepuščeni svoji tel. kondiciji in sami v prostoru in boxu, ko so obkroževali.

  • Žurnalček 21:11 11.december 2011.

    Zoranu D Rakethi. Če te tako skrbi za demokracijo v tej državi ti dam iztočnico s katero si lahko na PDF prislužiš mag. naslov . TEMA :Komparacija razlike med političnem delovanju JJ in SDS v vojski in "kurblanjem ...prikaži več tankov" , zapustitev teh položajev ter umik na rezervno pozicijo na SŽ. Tu bi lahko primerjal razlog padca Alliendove vlade, z politično uzurpacijo državnega podjetja in namen le tega glede na zgornjo kurbljanje , ki pa tu bilo obratno in sicer nekurblanje lokomotiv.Delavci SŽ so sužnji in talci PARTIJSKEGA sistema SDS in so jim kršena osnovne politične svobode, Sova pa na to nič !!!! Na to opozori tvoj OSCE pa te bodo pohvalil, in povišal v nadkaplarja OSCE -a.

  • privat 04:38 09.december 2011.

    vseeno voljo naroda in volitev je treba spoštovati ,ne pa kot pri primeru dela trgovin v nedeljah...kdo je pošten bo podprl Jankoviča saj to je volja naroda...pustimo fašiste naj se bunijo svojim materam...! Novinarji pa naj že enkrat podprejo voljo ...prikaži več naroda ne pa svojih šefov!

  • Žurnalček 13:06 09.december 2011.

    Sovražni govor ni nikoli bilo opozorilo abotnežem , kam jih bo pripeljala njihova pamet.

  • Žurnalček 13:22 09.december 2011.

    Če je vaš Furer šel špecat SLO v Bruselj, ne mislite, da je tudi ostalim to dovoljeno. Zoranćek moj , take kot siti , nujno rabijo v državah Balkana, da jim z nasveti preverjenega borca za demokracijo pomagaš pri preobrazbi ...prikaži več njihovih držav, v normalne . Otađbina tebe kliće , ne mene , moja je tu bila in bo vedno , ker druge nimam.

  • Zoran D Raketka 22:29 11.december 2011.

    In zato, ker si tak frajer, se danes skrivaš za lažnim imenom in pljuvaš po drugače mislečih? OSCE ni moj, kot tu narobe poudarjaš (ali nimaš pojma ali pa poskušaš manipulirati z nepismenimi), ampak evropski mehanizem, ki naj bi preprečil ...prikaži več resnejše odklone od miroljubne, poštene politike v Evropi. Že dejstvo, da je bil aktiviran ob naših volitvah, je dovolj zgovorno za tiste, ki znamo misliti.Bolj verjetno si se vozil z vozili KFOR-ja, na pogajanja o lokalni prekinitvi sovražnosti, pa jim mešaš z OSCE.Kaj se dogaja v SŽ mi je znano samo iz medijev, ki so neobjektivni, pogosto pa zamolčijo ključne informacije. Če bo to kdaj del problemov, ki jih bom moral rešiti, pa se bom gotovo pozanimal tudi o detajlih.

  • Žurnalček 00:01 12.december 2011.

    Če si dobro prečital, kaj sem napisal , kaj sem točno napovedal, kje sem in koliko časa bil v vojni , bi vedel , da vse napisano res. Kako naj ogrozim miren spanec sebi, zaradi enega kupa d..a , kot je jj.

  • Zoran D Raketka 03:21 12.december 2011.

    Če iščeš "sovražnike" iz SDS, potem si pri meni potrkal na napačna vrata.

  • Žurnalček 03:38 09.december 2011.

    Nobenih , ker nimajo tu kaj početi. Bili so samo agenti CIE-e , ki jim pa trda prede pri povratku v Washington D.C.

  • Žurnalček 03:41 09.december 2011.

    Z prizivanjem državljanske vojne sam sebe spravljaš v nevarnost, ker imamo mi ta rdeči 4 leta vojne za sabo, jaz jo imam še dodatnih 2 , kakor tudi 2 letno izobraževanje v specialnosti proti vaši 10 dnevni praksi obračanja Laškega ...prikaži več in Uniona na glavo.

  • Zoran D Raketka 01:40 10.december 2011.

    Gre za DRUGAČNO RAZMIŠLJANJE od zapovedanega s strani medijev in vaših ikon.Temu se drugje po svetu reče demokracija, pri nas in v drugih totalitarnih državah pa se to preganja ter kriminalizira. Le zakaj?Če pa mislite, da ...prikaži več boste prodali letošnje ponarejene volitve Evropi kot legalne in poštene, potem se vam je res do konca utrgalo.

  • Žurnalček 23:51 11.december 2011.

    Koliko pojma imaš o pripravljenem načrtu za destabilizacijo Slovenije, se vidi po tvoji vznemirjenosti , ko " si zvedel za problem" Če bo kaj problemov se boš pozanimal. Zgleda, da vas zaprisežene demokrate SDS, bolj motijo trije trenirkarji kot pa ...prikaži večpa še enkrat " politićni teror SDS na zaposlene na SŽ z namenom podtalnega delovanja in ustvarjanja kaotičnega stanja v SLO.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.