Tragično. Ja, pa ravno danes ko je AVP imela akcijo za ''ranljivo kategorijo'' voznikov... in spet je eden iz te kategorije samomorilcev izkoristil ''prednost'' enoslednega vozila... Res je tragično in neumno, da se tem norcem ne dopove in prepove vožnje… ...prikaži veče mimo v koloni, vožnje po sredini, itd.... pa na koncu koncev ostro kaznuje. Ne, AVP in njeni ''strokovnjaki'' so v živo prepričani, da mora biti tako. Pa naj bo ampak ne, da se potem zagreni življenje nič hudega slutečim, kajne?
Tragično. Ja, pa ravno danes ko je AVP imela akcijo za ''ranljivo kategorijo'' voznikov... in spet je eden iz te kategorije samomorilcev izkoristil ''prednost'' enoslednega vozila... Res je tragično in neumno, da se tem norcem ne dopove in prepove vožnje… ...prikaži veče mimo v koloni, vožnje po sredini, itd.... pa na koncu koncev ostro kaznuje. Ne, AVP in njeni ''strokovnjaki'' so v živo prepričani, da mora biti tako. Pa naj bo ampak ne, da se potem zagreni življenje nič hudega slutečim, kajne?
vsak je sam svoje nesreče kovač. Ti ne moreš ljudem ukazati, naj bojo pametni. Eni so, drugi niso, Darwin pa na koncu pove, kdo ima prav.
Nekoč je v naši mali ulici padel motorist. Miličniki so poiskali krivca. Takrat je Lačni Franc postal sadist.....