Slovenija
39 ogledov

Na Twitterju med SDS in NSi leti perje

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ennanova 17:41 07.februar 2014.

    Okrogla miza - K prenovi političnega prostora v Sloveniji V Trubarjevi hiši literature je Akademije za demokracijo organizirala okroglo mizo "K prenovi političnega prostora v Sloveniji" na kateri so sodelovali predsednik SLS Franc Bogovič, predsednik Solidarnosti Uroš Lubej, predsednica ...prikaži več NSi Ljudmila Novak in predsednik društva Verjamem Igor Šoltes. Pogovor sta vodila dr. Lenart Škof in Boštjan Tadel.http://za-misli.si/subkultura/1458-okrogla-miza-k-prenovi-politicnega-prostora-v-sloveniji

  • tralala 18:52 07.februar 2014.

    Ma en nepomemben kriminalec, ki je Slovenijo finančno opetnajstil, Slovence pa moralno ociganil. Za nadaljnih 20 let.

  • maresem 19:38 07.februar 2014.

    No, končno bo tudi Ljudmila spoznala kakšen je v biti rešitelj Janezek. Ko samo pomislim koliko let sem ga cenil in podpiral... .me prime srat.

  • 4krogci 21:12 07.februar 2014.

    Pa je tudi nsi spoznala kakšen je janezek in prav je tako. In jj naj bi bil nek dober poslanec? samo razdeliti nas hoče da lahko on veselo dnar obrača in krade! Spreobrnjeni so vedno najhujši!

  • Scott 02:59 16.februar 2014.

    Tisti njen bi bil rad tunina, je pa navaden calvo.?

  • Bizgec 00:57 08.februar 2014.

    Tocno tako. Zdaj so kao skregani in bodo taki ostali do volitev. Takrat bodo poskusali pridobiti tiste volilce, ki za desnico sicer ne bi volili, ker ne marajo samo SDS-a ali pa samo NSi-ja, potem bodo pa spet najvecji prijatelji. ...prikaži več Spomin volilne mase (da o medijih ne govorimo) je pa tako ali tako krajsi od spomina zlatih ribic...

  • depresija 16:09 07.februar 2014.

    Kdo je to Janez Janša?

  • jons 22:25 07.februar 2014.

    Dragi moji komentatorji, medtem ko vi garbate kozlovo senco vam drugi žrejo zelje. (Kozlovska sodba press)

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 13:57 14.februar 2014.

    Ljudmila,mi smo tudi šokirani ker nas je cerkev pokradla.Kaj pazdaj?Pa tisti tvoj idijot da Kučkotu dober penzijon.Bravo,najbolje da greš Lukšiču rito prat.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.