Slovenija
20 ogledov

Nad nasilneže z novimi taktikami

Komentarjev 44
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 18:45 03.december 2012.

    Ti sploh ne razumeš volilnega sistema. Sam praviš , da na zadnjih volitvah nisi volil za Zokita. Volil si poslance za Državni zbor in proti njim lahko svobodno demonstriraš pred skupščino , tudi proti Zokitu, ker je poslanec, seveda opozicije ...prikaži več ampak to je tvoja pravica. Ne moreš pa protestirati proti Zokiju pred Magistratom , ker ga nisi niti volil , niti nimaš v LJ volilne pravice za županske volitve. Mislim pa da tega itak ne razumeš, ampak no vsaj probal sem .

  • Stolp 14:22 02.december 2012.

    To ni tako nedolžno. Mislim, da pravovernio mediji, namerno zavajajo zato, da bi vnesli malo negotovosti. Jaz grem na demonstracije proti Zokiju, ne bom pa hodil na tiste proti vladi.Jaz sem tudi najprej slišal za ta protest, potem ...prikaži več berem tu in na 24 ur, da je spoet na Kongesnem trgu in sem si rekel tja pa ne grem. Upam da še vedno velja ob 16:30 pred mestno hišo in da ta dan ne bo nobenih drugih protestov v ljubljani.Jaz hočem protestirati samo proti Zokiju.

  • feferon 12:13 02.december 2012.

    neonacisti in huligani so skrajni desničarji, ne pa komunajzarji. Pozanimi se prej, preden bedarije pišeš.Zato pa jj ni hotel dat podatka koliko je teh skupin v slo, ker jih potiho podpirajo.

  • Žurnalček 18:52 03.december 2012.

    Jaz sem absolutno proti vsem oblikam , ki lahko poškodujejo človeka policista . Dovoljeno pa mora biti simbolično metanje jajc, tort in gnilega paradajza v ninđa želve -samo v njih- in pa v politike , kot simbolično dejanje agresije demonstrantov.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.