Magazin /magazin/vip
22986 ogledov

Na kandidatko letošnje Kmetije se je usul plaz sovražnih komentarjev

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 09:34 29.avgust 2024.

    Naj mi novinarji razložijo kaj pomeni vplivnica? Na koga ali kaj in kako imajo vpliv ,če ga imajo! ???

    • sandi76 20:14 29.avgust 2024.

      Če ima enega ali več sledilcev, je že vplivnica. Ker vpliva na to, kdaj se sledilec zbudi in kaj gleda ... 🤣

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:11 29.avgust 2024.

    Za bedast folk je vse dobro

    • Avatar Garancija
      Garancija 08:17 29.avgust 2024.

      Oboževalci resničnostnega šova Kmetije,hahahahahaha,neumnost res nima meja

  • Avatar luckyss1
    luckyss1 12:00 29.avgust 2024.

    Če malo skozi prste pogledam, vidim pri "vplivnici" v nekaj stavkih, 17 pravopisnih napak...Polpismena svojat je vplivna, ni čudno, da gre svet v kurac...

    • Majazmaja 15:05 29.avgust 2024.

      Jaz sem jih na hitro naštela 58 ... Pa ziher sem še kaj zgrešila.

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 15:49 29.avgust 2024.

      Jaz nisem štel "angleške tipkovnice", torej pomanjkanje šumnikov in "pogledal sem ji skozi prste", saj je vplivnica in ne more imeti IQ nad 80 ..;)

  • Ender3 10:34 29.avgust 2024.

    Naj novinarji razložijo pojem priljubljenosti. To Poptv pripenja vsemu brez kakršnega koli dokaza. Te šove je treba bojkotirat in, ali, celo prepovedat snemanja..So poneumljanje gledalcev in naroda.

  • Majazmaja 15:05 29.avgust 2024.

    V tem skrpucalu, ki ga je tale brezdelna vplivnica uspela naklofati, je VSAJ 58 napak (ločila, presledki (nebo namesto ne bo - že pomen je popolnoma drugačen), velika začetnica, šumevci, izpuščene črke, da same strukture raje ne omenjam. Ja, verjetno ...prikaži več madam nimajo službe ... Pa saj glede na to, kako brutalno nepismena je, niti šole ni uspela narediti. Vemo pa, kakšen psihološki profil imajo vplivnice, a ne?

  • Avatar Zokispoki
    Zokispoki 23:38 29.avgust 2024.

    Lahko jo edino hebem direktno v usta, ker drugega itak ni vredna...

  • sandi76 20:13 29.avgust 2024.

    Spodobilo bi se, da kakšni lektorji preberejo te zmazke , preden se jih objavlja !

  • bi_ba 15:54 29.avgust 2024.

    Tudi za voditeljico in gospo šefico kmetije to velja. Očitno nimata nobenega pametnejšega dela, da zaslužita kak evro. O sodelujočih pa sploh ne bi, vsako leto isti reveži.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.