Svet
5224 ogledov

Nadzorna kamera posnela trenutek napada na Harkov

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Pantani2
    Pantani2 19:23 23.junij 2024.

    Če naredim povzetek vašega pisanja zadnja leta potem: najbolje da se 17 krat piknem z genskim eksperimentom seveda za "moje dobro", ne potujem nikamor ker sem kriv za globalno segrevanje, ne hodim na morje ker je grozovito nevarno ter drago, ...prikaži več plačam eko-takse ali davek za ogljični odtis torej davek na dihanje, se pripravim za vojno proti Rusiji, maham z lgbt zastavo da boste čudaki rekli da sem napreden, da jem ščurke namesto mesa ker...

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 19:24 23.junij 2024.

      ...ogrožam zemljo, da plačujem drago elektriko da bo denar za kokainskega ter da vozim električno vozilo in stojim 3 ure na polnjenju in potujem 12 ur tja kamor rabim 4 ure.... zato da bom ponosen da sem del naprednega razvitega ...prikaži več tega in takšnega zahoda. Nekdo bi rekel da ste pralnica možganov in da samo širite strah in negativo drugi pa bi rekli da to je moderni zahod in pravna urejenost!!!

  • Avatar Pantani2
    Pantani2 19:53 24.junij 2024.

    Evo jih,podpirajo vojno,kreteni prfuknjeni,jernejIQ65,MS.dddd,oneh in ostala gamad!!!

  • Enzgg4 10:39 27.junij 2024.

    Bojna morala UA vojske je na psu, poveljevanje šepa, šepa pa tudi upravljanje z državo. Zeleni ne ve, kaj počnejo njegovi podrejeni in jih serijsko menja, generali pa popivajo medtem ko Rusi prodirajo. V resnici je vedno manj volje za ...prikaži več nadaljevanje vojne. Tudi visoki UA uradniki se zavzemajo za pogajanja. In pogoje ne bo diktirala UA, pač pa Putin.

  • Avatar Pantani2
    Pantani2 19:26 23.junij 2024.

    Nasedat informacijam, ki va peljejo v specifične miselne vzorce. Nič ni bolj zlobnega, kot ponarejanje informacij, ki se jih servira prebivalstvu, nič ni bolj škodljivega za slehernega kot to, kar trenutna politika ZDA in EU počneta! Moramo iskati dialog z ...prikaži več velesilami in verjemite, močno ste zavedeni, če mislite, da so Rusija in Kitajska karkoli drugega kot VELESILI - Hkrati morate vedeti, da so ravno oni tisti, ki skrivajo resnične podatke kapacitetah (na vseh področjih)...

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 19:28 23.junij 2024.

      ...ker razumejo in poznajo zahodne metode. Močno nas bo zabolelo, da tako slepo mislimo, da so oni šibki. Škodo bomo utrpeli vsi, tudi jaz, ki sem načeloma zagovornik iskanja dialoga z njimi. Ko bo nebo zažarelo, bo zažarelo tudi meni ...prikaži več - Zato dobro premislite, katera pot je prava - moja, ki pozivam (sicer kot en navaden "nihče")...

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 19:28 23.junij 2024.

      ...politike, da ustavijo konje in se usmerijo v dialog z Rusijo, ali tista, ki polnijo sod smodnika medtem, ko javnosti prodajajo, da je to sod miru? NOROST kako se zahodna civilizacija potiska v pogubo - naravnost NOROST!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.