Slovenija
414 ogledov

"Naj se je*e taka občina"

Komentarjev 31
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • slow_slow 14:35 04.februar 2014.

    Če ga jaz prav razumem zahteva, da mu občina uredi dovoz, ker on pridno plačuje davke...

  • dragec 14:42 04.februar 2014.

    Res, ko ga opazujete, deliuje kot da je vtaknil AIDS??????

  • širhakl 22:42 05.februar 2014.

    Res je.Tudi jaz sm to doživel pa v Kopru pa v Portorožu,začuda,čez "mejo" pa malokdaj.

  • širhakl 22:44 05.februar 2014.

    Res je,tudi meni se je primerilo pa v Kopru pa v Portorožu,začuda,čez "mejo" pa malokdaj.

  • allstarr111 09:29 04.februar 2014.

    Un ki mu je zrihtal legalizacijo, naj mu plača še asfalt.

  • Marko Slovenia 13:11 04.februar 2014.

    Piran bo zalilo morje. Jonas je faca.

  • matermila 18:17 04.februar 2014.

    Niti približno,daleč najslabša oddaja,ki jo uspel sestaviti,da o honorarju zanjo,sploh ne govorim.

  • Peric Mitja 18:08 05.februar 2014.

    če si je lahko v Izoli in da ne govorim v neposredni okolici Pirana in v Piranski občini moral do lastne hiše vsak sam potegnit ali asfalt ali betonirat cesto, si jo bo pa še on na svoje stroške.Da ...prikaži več ne govorim o primeru, kjer je več stanovalcev takoj pod izolsko bolnico, dostop je iz glavne ceste in je bilo le 100m asfalta za narest, so morali stanovalci to uredit na svoje stroške. Takih primerov je ogromno, v večini so to še bolj oddaljene hiše.Če za take, kateri dejansko živijo tam, občina ne subvencionira niti komunalnega priključka (odpadne vode) ampak, si morajo sami lastniki kupovat materijal, plačat izvedbo in v nekaterih primerih tudi projekt, da so lahko priklopljeni na kanalizacijo, za katero jim potem obračunajo še odpadne vode in plačujejo za vodo 2X ceno, kot če bi imeli greznico, potem, kako lahko nekdo zahteva da mu asfaltirajo cesto.Kvečjemu je lahko tak posameznik, kateri ima vikend in ne prebivališče, lahko sploh zadovoljen s tem, da mu da občina služ

  • vladek 11:15 04.februar 2014.

    ni dolgo tega,sem bil v Piranu,in sem šel v en bife na kavico,sem lepo naročil,"prosim eno kavico" kelnerca pa PREGO,poslal sem jo nekam in šel v drugi bife,ker so me lepo postregli v naši lepi Slovenščini

  • JONIJONI 13:07 04.februar 2014.

    So Ljubljančani in so žabarji, ti si sigurno slednje!

  • matermila 18:16 04.februar 2014.

    Ja kdo pa misli,da je tale Jonas?Glede na to da ima hišo vredno skoraj 500 jurjev,naj si pa še asfalt potegne.Če prav razumem,bo dobil soglasje v trenutku.Ne vem,kaj nekateri mislijo,da so od boga poslani na zemljo?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.