Slovenija
20 ogledov

Namesto nepremičnin zdaj deli DDV

Komentarjev 35
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maresem 20:38 31.marec 2014.

    Potem pa organizirati pohod na ulice in še kam... kjer se nas bo videlo, slišalo in čutilo.

  • Veteran 20:41 31.marec 2014.

    Zakaj ne poberejo povzročiteljem bančne luknje??!!

  • maresem 20:41 31.marec 2014.

    nisem levičar, ne desničar... sem sredinski.. a mi ga malo povlečeš teslo primitivno

  • Osmi 20:59 31.marec 2014.

    Še bolj pogosto bomo po nakupe šli k sosedom in preko iterneta.

  • dragec 06:25 01.april 2014.

    Jebal te fuknjeni jugović brez vazelina

  • mirko 12:13 31.marec 2014.

    Dokaj hitro bo priliv v državno blagajno iz naslova višjega DDV-ja imel negativni učinek na ta priliv, zato ker se bo zaradi dviga cen potrošnja zmanjšala. Če bodo pa cene življenjskih potrebščin v Sloveniji presegle cene v zamejstvu, bodo ...prikaži več pa ljudje zopet začeli hodit nakupovat v tujino. Ali bo potem ta vlada uvedla carino, kljub temu da smo v EU za katerega velja prost pretok blaga ?! Erjavcu je pa itak vseeno kaj vlada naredi, samo da se njemu ne zamaje stolček.

  • milek 19:32 31.marec 2014.

    Tile krediti meni ne gredo v račun, če ne poravnam enega obroka, me banka opozori in obremeni s stroški, če jih ne bi poravnal nekaj, bi prodali moje malo stanovanje. Je pa res, da nisem pri koritu.

  • mirko 21:24 31.marec 2014.

    Kaj ne vidiš da je to en zmešan fukjen jugovič, ki sovraži slovenski narod iz dna duše. Nekretnine so po Slovensko NEPREMIČNINE !

  • sweetdogs 17:58 31.marec 2014.

    Te pajace dobro plačujemo za to, da je edino kar znajo višati davke in/ali uvajati nove?To zna vsak idiot. Če niso sposobni ustvarit poslovnega okolja, ki bo privabil tuj kapital/investicije (edina možna rešitev za Slovenijo), potem naj delo ...prikaži več rajši prepustijo drugim. In s tem nimam v mislih drugih pajacov, ki so trenutno v parlamentu ali so že bili na oblasti v zadnjih 23 letih.

  • mirko 21:33 31.marec 2014.

    Sprivatizirat kulturnike in umetnike, naj se živijo od dela ki ga bodo prodali ljudem. Takoj prodat vso državno lastnino v gospodarstvu. Ukinit tri četrt razno raznih nepotrebnih državnih agencij. Odpustit 30% državnih in javnih uslužbencev predvsem v upravnih funkcijah, ostalim ...prikaži večm pa znižat osebne dohodke za 30%. Znižat pokojnine, ki nimajo osnove v vplačilih v pokojninsko blagajno, to so vse privilegirane pokojnine nad 1500 evrov. Rešitev je še mnogo mnogo in to popolnoma pravičnih, ampak mafija na oblasti z podporo elite noče teh ukrepov, ker so sami koristniki teh nepoštenih ekonomskih privilegijev. Mogoče si tudi ti eden izmed njih !

  • mph 22:08 31.marec 2014.

    A si morda en od tajkunov, ki so skurili socialno državo in Slovenijo, drugje pa druge države? Kapitalisti ste trenutno največje zlo tega sveta, pod vašimi nogami je končalo na stotine milijonov ljudi, milijarde pa so v sužnjelastniških odnosih. Samo ...prikaži več upam, da se bo našla šiba tudi za take preden uničite cel svet. Mimogrede, predvidevam, da tvoje "pošteno" zaslužene denarce bolj malo trošiš v naši državi, vsi ti javni uslužbenci in drugi reveži pa svoje, kar pač imajo, vračajo nazaj v državno blagajno. Največji mit, ki ga je kapitalizem sproduciral je marljivih kot mravljice bogataših in vseh ostalih, ki so paraziti. Na bruh mi gre.

  • stela 15:22 31.marec 2014.

    Če bi to naredil, ko sem jaz podpisala to peticijo, bi bli zdele že na boljšem

  • francek 16:16 31.marec 2014.

    Ko so kradli in si podeljevali nepovratne tovarišijske kredite me ni bilo zraven, sedaj, ko je pa potrebno pufe vrniti, sedaj so se pa spomnili name.

  • mph 22:05 31.marec 2014.

    Kaj potem porečemo za ljubljenega vodjo? :-)

  • mph 22:11 31.marec 2014.

    Podpisal, čeprav ne vem, koliko je koristi od teh peticij, če ni v ozadju žiga upravne enote. Grem rade volje tudi tja, če bo kdo organiziral.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.