Za umor je treba dokazati namen. Nisem ziher, da ga je piki nameraval ubiti. Tudi ne gre za uboj, ker smrti ni povzročil udarec sam, pač pa poškodba glave pri padcu, povzročenim z udarcem. Imo je opredelitev kd kar pravilna
Tako kot so bili ob smrti komentarji, tresla se je gora, rodila se ni niti miš. Tožilstvo se ''pogaja'', da jim ni treba delati.... Bo pa tožilstvo napelo vse sile da bo voznika reševalnega vozila obsodilo na največjo možno kazen.… ...prikaži več Ja tako je v naši državi, ker delovni ljudje niso zaščiteni po posebnem zakonu s posebnimi pravicami že od 2007 leta, kajne?
5 do 10 let za umor...
Za umor je treba dokazati namen. Nisem ziher, da ga je piki nameraval ubiti. Tudi ne gre za uboj, ker smrti ni povzročil udarec sam, pač pa poškodba glave pri padcu, povzročenim z udarcem. Imo je opredelitev kd kar pravilna
Država varčuje - če bi dva ubil, bi verjetno dobil še popust in nagradni dopust
Je tako! Bonus....
Prizna krivdo pa se mu zmanša kazen. A kdo to razume? WTF!!!!
Je tako država privarčuje....zmajaj bi se morali ukvarjati z nekim...
https://en.wikipedia.org/wiki/Plea_bargain praksa je prevzeta iz tujine
Važno da ima križ okrog vratu in rožni venec okrog roke. Potem že ne more biti kriv! LOL!
Ko morilci postavljajo pogoje.samo v Sloveniji.
https://en.wikipedia.org/wiki/Plea_bargain Ja?
Sedaj sledi pravdanje ! V tem času si bo petkrat premislil in menjal pol ducata odvetnikov kot je to stalna praksa v zadnjih 35 letih krivosodja ?
Ne bo pravdanje, pač pa cenkanje
Torej ga je kresno????
Dodal bo še malo....bakra....in bo na prostosti....
lahko bi zadevo oklasificirali tudi kot delovna nesreča med dilerji ,
Tako kot so bili ob smrti komentarji, tresla se je gora, rodila se ni niti miš. Tožilstvo se ''pogaja'', da jim ni treba delati.... Bo pa tožilstvo napelo vse sile da bo voznika reševalnega vozila obsodilo na največjo možno kazen.… ...prikaži več Ja tako je v naši državi, ker delovni ljudje niso zaščiteni po posebnem zakonu s posebnimi pravicami že od 2007 leta, kajne?