Slovenija
24334 ogledov

Zaposleni v državni upravi: Če niste preboleli, se boste morali cepiti

Komentarjev 65
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vzev 21:27 09.september 2021.

    Odločitev je enostavno. Če dajo pogoj P ali C, vsekakor P.

  • rd2dmk2 20:09 09.september 2021.

    zdravko a si šel kaj obiskat svojo bolano kolegico ministrico ? si ji nesel košarico sadja, da se čimprej pozdravi ? ali si se usral v hlače, pa hitr v lekarno po razpršila za grlo in vitamine , pa na ...prikaži večna tržnico po brinovec in šnops, da ne omenim k Noču po med, cvetni prah, propolis pa še na konc k fajmoštru še za eno mašo dat, da te ne strefi covid, ko si sam dvakrat cepljen..

  • Avatar jate
    jate 06:52 10.september 2021.

    cisto enostavno...samo da zvem kdo je bolan se fajn zaližem,,,ni vrag da ga ne fašem :-)) ni važno moški ali ženska

    • kapibara1 08:07 10.september 2021.

      Ja, ampak špika ta dolga v nos ti pa ne gine..

    • alen04 08:28 10.september 2021.

      kaj je to gine?

    • Ender3 12:18 10.september 2021.

      Bravo 👍@jate, tako se govori. Brez cepiva, brez igel, zastonj in še DDV ne bo treba plačat. Idejo podpiram 😉

    • Avatar jate
      jate 06:56 11.september 2021.

      seveda Ender3..in če steče še prava kemija ,še uživaš zraven :-))

  • lovro4 20:01 09.september 2021.

    Ma dajmo, ljudje, zajebavajo nas v glavo. Cepljeni širijo okužbo enako ali bolj kot necepljeni. To je DEJSTVO, dokazano s številnimi študijami. Testi so brezvezna sranja, ki ne povedo nič. Torej bi lahko imeli le P pravilo. WTF torej? BOJKOT, ...prikaži več, bojkot vsega v tej državi, edino to!

    • krnekina12 20:20 09.september 2021.

      Najbols da spakiras kufre pa gres v eno drugo drzavo, kjer so bolj prijazni do antivaxerjev. Pa s sabo vzem se ostale kamerade. Nam bo vsem lepse.

    • Avatar torolino
      torolino 20:41 09.september 2021.

      Egoisti naj gredo vsak v svojo jamo, brez kontakta z civilizacijo. Družba, mi vsi ne moremo zaživeti zaradi stanja, ki ga vzgajanjate.

    • rd2dmk2 21:16 09.september 2021.

      knekina12 in torolino , vidva ne vesta kako si želim it stran, na kakšen mali, zapuščen jadranski otrok, pa tam v miru kmetujem in živim sam zase.. ampak ne gre. mogoče kot v pesmi čukov .. nekoč.. no in ker ...prikaži večer moram biti z vami, prosim pejte vidva in vsi ostali ki me davite z cepljenjem mal na lepše, .. pa zaplešte eno kolo , pa imejte se radi, pa cepite se.. redno in vztrajno.. in nič se testirat, bog obvarji.. da bo ja prej konc. epidemije in ...

    • marko345 21:25 09.september 2021.

      Pa ti imaš kaj uradnega znanja o medicini- dvomim. Dejstvo je, da je bilo na planetu cepljeno najmank 2 milijardi ljudi in če tega ne bi bilo, bi bila civilizacija v nevarnost, kot so npr zaradi bolezni izginili maji- indijansko ...prikaži več pleme itd. Prosim te ne zavajaj, narod cepite se prosim Vas.

    • vzev 21:30 09.september 2021.

      marko345, to bi veljalo če bi razhajal nevaren virus. Ne pa virus, kjer je možnost, da imaš kakšne težave skoraj ničen.

    • rd2dmk2 21:34 09.september 2021.

      marko345. a si se kdaj vprašal , kako je človek sploh lahko prišel do 20 stoletja, ko ni poznal cepiva ?.. in mal pobrskaj , zaradi katerih bolezni so umirali indijanci .. v glavnem so umirali potem ko so prišli ...prikaži veči belci.. in najbolj pogosta bolezen je bila kaliber 45.

    • marko345 21:53 09.september 2021.

      Odgovor obema cepita se, da ne bosta zbolela, lahko tudi hudo. Ker če se vama bo to zgodilo, koga bosta potem krivila. Rszmislita, če moreta.

    • vzev 22:01 09.september 2021.

      Nisem rizična skupina, tako, da je možnost, da hudo zbolim zaradi covida izredno majhna. Zato se vsekakor ne mislim cepiti. Če bodo to zahtevali, potem preostane še samo, da prebolim.

    • rd2dmk2 22:10 09.september 2021.

      marko345, poskrbel si za sebe. uživaj in daj mir. in pusti mene, da bom trpel v strahu, da ne zbolim in umrem.. kaj te brigajo drugi. live and let die.. če te skrbi za cepivo da ne bo propadlo, pa ...prikaži več odpri denarnico pa kupi in cepi svoj fikus. mene pa ne mori več. če me dohtar ne bo hotel zdravit, tud prav. če me bo, me pa bo.ne boš me pa ti. ti pa razmisli vsakič ko greš ven, kolk jih boš pobil egoist cepljeni, ki ne izvaja nobene preventive več v stilu izogibaj se prenašanja virusa.

    • Avatar torolino
      torolino 10:02 10.september 2021.

      Šarec se še je nedavno, 2 meseca nazaj pizdil, da ni cepiva, interpeliral vlado, sedaj, ko je dovolj pa ne zine nič. Vlada bi pa morala zakonsko odrediti obvezno cepljenje, ker ljudje smo skupnost.

    • rd2dmk2 13:22 10.september 2021.

      vlada bi lahko tudi zakonsko odredila voljenje samo ene stranke.. naj ti še enkrat , še tebi torolino povem.. pa saj ne boš bral, ker tako samo moraš brati zapovedano litanijo. med služenjem vojaškega roka sem bil cepljen proti tetanusu, ...prikaži več, takrat so upoštavli, da sem alergičen na neko zdravilo in je ekipa 4 zdravnikov nadzira potek cepljenja en dan. danes nikomor ni mar s kakšnim zdravstvenim stanjem se ubadam, niti to da imam alergije. cepi se , pa upaj na najbolje !! si še za ?

    • Avatar torolino
      torolino 20:05 10.september 2021.

      Rd2......to je pa drugi aspekt, ki ga navajaš. Torej si upravičen drugačne obravnave. Bo pa lep vikend. Uživajmo ga.

  • ANTON55 21:03 09.september 2021.

    Zadnje čase so cepljeni bolj tečni kot vegani.Kdor se noče cepiti ogroža samo sebe in isto mišljene.

    • Jernej65 23:06 09.september 2021.

      Ne govori bedarij, da ogrožaš samo sebe. Ogrožaš tudi vse ostale. Še malo in bodo bolnice polne takšnih kot si ti, jaz pa ne bom mogel do zdravnika, če ga bom slučajno potreboval, ker ti pregorevajo zaradi bedakov, ki zavračajo ...prikaži več cepljenje ker so si pač tako zabili v glavo. Dajte se že zresnit. Koliko injekcij, ki so veliko bolj nevarne in nepotrebne kot ta si že v življenju dobil, pa se nisi sekiral.

    • Avatar pantani
      pantani 07:38 10.september 2021.

      "Pregorevajo" ahahahahahahaa...

    • kapibara1 08:08 10.september 2021.

      "Pregorevajo" ko mora dodatke zagont

    • igorgeus 08:32 10.september 2021.

      do 4% vseh, ki zbolijo, pristanejo v bolnici. kako bi torej bolnice bile polne?

    • Ender3 12:25 10.september 2021.

      Ni samo histerija, prava obsedenost je, te cepilna propaganda. Ne gre za zdravje, za denar gre !

    • 123mojacebela 12:41 10.september 2021.

      Jernej65, kdo pregoreva. Vem kako je v bolnicah, ker sem marsikaj že dal čez in vem kako se v bolnicah dela. Ko pokličeš sestro potrebuje dve uri da pride do tebe! Delajo, vmes pa se hihitajo v svojem kabinetu! Zdaj ...prikaži več pa, ko morajo res osem ur delati, pa jamrajo. Tiste, ki jamrajo, bi dal delat za tekoči trak. Vmes pol ure za malico in WC, to je patu vse. ,Kako ne boš mogel do zdravnika? Vsemu ne smeš verjeti. Zakaj bi bile odpovedane operacije? Kaj misliš, da so kirurgi ob bolnikih s kovidom?

  • Avatar Jaka Steiner
    jaka4 22:37 09.september 2021.

    Imamo bolno vlado, ki se trudi bolezenske klice prenesti na državljane.

    • Ender3 12:27 10.september 2021.

      jaka4, res je ! Samo delit in skregat narod, jim je cilj.

  • pravičnik77 22:05 09.september 2021.

    kmalu bo šla polovica Slovencev nazaj v gozdove in nadaljevala bitke svojih prednikov... in to vojno končala. tako kot predniki... z zmago

  • vzev 21:29 09.september 2021.

    Se vidi, da se gre tukaj izključno za maltretiranje državljanov. Vsem, je jasno, da bi iz pogoja PCT, morali črtati ravno C. Če si testiran, pomeni, da nisi okužen. Preboleli prav tako v izredno majhnem odstotku ponovno zbolijo, kar pa ...prikaži več za cepljene ne velja. Zato pa sedaj ravno cepljeni najbolj prenašajo virus, ker jih nihče ne kontrolira.

  • Avatar _lolekbolek
    _lolekbolek 09:32 10.september 2021.

    Naj se javijo okuženi, da se tisti, ki smo preboleli, pa nimamo dokaza, in tisti, ki niso še zboleli, dobimo in okužimo, pa da imamo mir za nekaj časa. Korona party, da se okužimo, pa je to to, če sta ...prikaži več to edini dve opciji.

  • suineg7878 08:34 10.september 2021.

    Demokraticna vlada vodi z mocjo argumenta, totalitarna z argumentom moci.

    • Ender3 12:41 10.september 2021.

      Komentar ena A. 👍👍👏👏suineg7878 !

  • Avatar Leon
    Leon 09:12 10.september 2021.

    Torej uslužbenci se bodo morali obvezno cepiti ali potem več ne bodo vrste pred UE ? Seveda bodo ,saj virus lagodja birokracije ostaja .

  • bi_ba 11:54 10.september 2021.

    Ko se bo pocepila vsa elita, vlade, parlamenti in ostale višje kaste (pa ne s placebom), takrat se bodo cepili brez problema tudi ostali. Ker se pa oni ne cepijo, pomeni, da stvari niso take kot nam jih prikazujejo in ...prikaži več da skrbi za zdravje očitno ni. Oni se lahko rokujejo, objemajo, druzijo na pol metra in so brez mask in nihce ne zboli. Kaj vam to pove? Da nas samo hebejo v glavo, zato ker lahko. Koliko let še? Menda vsaj do 2030 po agendi.

  • Avatar pantani
    pantani 07:35 10.september 2021.

    Uf, tole bo še štala!!! Grožnje na grožnje, če bodo popustili smo gotovi!!!

  • pravičnik77 09:18 10.september 2021.

    če bi bilo po zakonodaji vse tako čisto, kot trdi Počivalšek, bi ta vlada to že zdavnaj uvedla, tudi Hojs, ekstremist v vladi, bi to že zdavnaj uvedel, tako da verjetno le ni vse tako čisto, kot se hoče prikazati. ...prikaži več je pa lepo, da se tako trudijo ljudi prepričevati v "prostovoljno" cepljenje. Potrebno je samo dokumentacijo zbirati za nadaljnje postopke zoper imenovane.

  • alen04 08:32 10.september 2021.

    Zakaj bi jaz in vsi, ki so cepljeni plačevali teste vsem vam super pametnim plačevali teste??? Ko boste potrebovali zdravnika, vprašajte Google pa ostale bedake kot je Troha, kaj vam je storiti, da se boste bolje počutili. Enostavno kot pasulj.

    • Plavi-mil 08:43 10.september 2021.

      Podpiram.

    • alen04 08:52 10.september 2021.

      Na penis mi gre ta nagravžna sebičnost dela družbe. "Nisem v ogroženi skupinin ne bom se cepil". Dej odjebite prfukjenci, hujš ste kot vegani.

    • Ejsi_Disi 11:28 10.september 2021.

      Dragi sodržavljan, tudi jaz plačujem v zdravstvo pa ali sem cepljen ali nisem. In zakaj bi, ki živim zdravo, torej se veliko rekreiram, jem zdravo hrano, plačeval zdravstvo nekomu, ki se nažira s hamburgerji in ima povečano možnoist za raznorazne ...prikaži več bolezni in zakaj bi plačeval zdravljenje kadilcu?

    • alen04 11:57 10.september 2021.

      Ejsi, ločiti je potrebno jabolk od hrušk. Ko boš ta nivo dosegel, piši.

    • Ender3 12:49 10.september 2021.

      alen04, s plačevanjem testov eni in drugi skrbimo zgolj za dobičke izvajalcem tipa Bitenc in comp. Druge, realne vrednosti ti nezanesljivi testi nimajo.

    • alen04 20:15 10.september 2021.

      Ender, to bo to. Dobro, da imamo take kot si ti.

  • 6d27bf1a5689dbb4e902b7e95a57f065ae13bfc9 21:57 09.september 2021.

    Podpiram upam da to izvedete čimprej

    • kapibara1 08:06 10.september 2021.

      Podpiraš obvezno cepljenje, brez obvezne odgovornosti !!?? Namreč. eno gre z drugim

    • igorgeus 08:20 10.september 2021.

      Prisilno naj se cepim, da si svojo možnost, da zbolim za težko obliko in pristanem v bolnici zmanjšam iz 0,5% na 0,2%?

    • pravičnik77 09:21 10.september 2021.

      kapibara1, odgovornost države nastane v trenutku, ko nekaj predpiše kot obveznost... seveda za tista cepljenja, nastala po zahtevi za cepljenjem, za prostovoljce pač ne... in to čakam, obveznost v zakonu

    • mph2 11:02 10.september 2021.

      @kapibara1, tisto je zame bilo zmeraj nesprejemljivo, če se potrdi, kakor redko, da je bilo nekaj posledica cepljenja ... ko pa to postane obvezno je avtomatično odgovornost proizvajalca ali države, to edino točno ne vem. To bi moralo biti privzeto.

    • mph2 11:03 10.september 2021.

      @igorgeus, samo, če bereš fb zarotniške strani. Drugače cepljenje drastično zmanjša možnost smrti (če nimaš ravno 53 spremljajočih bolezni).

    • Ender3 12:38 10.september 2021.

      mph2 vidim, da imaš rad znanstveno fantastiko. Ali veš, da so cepivo pripravljali, še predno so virus nemenoma spustili med ljudi. Vidiš kakšno povezavo med virusom, cepivom in obstojem dolarja, kot glavnega plačilnega sredstva ???

    • igorgeus 19:39 10.september 2021.

      mph2 v bistvu samo logicno sklepanje iz javno objavljenih podatkov nase velestroke. ce cepivo sciti v 40-60% pred tezjo obliko bolezni (recimo v povprecju 50%), od vseh zbolelih jih 4% pristane v bolnici, vecina od teh je starejsih od 60 ...prikaži več let in imajo se druge zdravstvene tezave, je verjetnost, da zboli nekdo mojih let in mojega zdravstvenega stanja cca 0.5%, najvec 1%, ce to prepolovimo glede na uspeh cepiva, je to pol manj.

  • bogdan76 13:10 10.september 2021.

    Levičariji so pozabili na naciste jevzrok prisotnost fašistov v parlamentu črnosrajčniki vodja Krdeš.

  • mph2 10:57 10.september 2021.

    V celoti podpiram, pa če se antivaxxerji mečete na trepalnice.

    • Ender3 12:30 10.september 2021.

      Eno se mečejo na igle misleč, da bodo zaščiteni.

    • Avatar pantani
      pantani 12:32 10.september 2021.

      ahaaha,bravo Ender!!!

    • Slavko Krizman 15:15 10.september 2021.

      takoj,ko boš ti osebno prevzel vso odgovornost za stranske učinke

  • alen04 08:26 10.september 2021.

    Kako fantastičen dan je danes!!!!!

  • marko345 21:30 09.september 2021.

    Naša država uvaža virus namerno- Avstrija danes 2000 novih bolanih, pa ko gredo čez mejo v Slovenijo nihče ne preveri, če imajo PCT. Slovenci ga moramo Avstrijskim carinikom pokazat, ve se kdo je tukaj nor.

    • pravičnik77 22:07 09.september 2021.

      a še nisi opazu, da to naša vlada dela namenoma?

    • Ender3 12:52 10.september 2021.

      Namenoma, kakopak. Poskrbi za turistični snobizem, iz iskušenj ve, kaj se bo zgodilo, potem pa jok in stok in vse sili na cepljenje. Bedniki brez primere.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.