Slovenija

Napovedala številne reze: "Zdrav človek rabi delo, ne socialne pomoči"

Komentarjev 34
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mateja7 18:49 02.junij 2026.

    Da ne bodo tarča Slovenci, pri priseljencih in pri romih bo pa vse po starem, ker se jih bodo socialne delavke bale.

    • groffriedrich 14:41 03.junij 2026.

      Ali je bilo kdaj drugače?Levi,desni,sredinski nič ni in ne bo drugače.Slovenci na šiht,ker blefirate,tujci s par leti delovne dobe pa v invalidsko,ker so dohtarji itak "vaši".

  • Avatar Leon
    Leon 18:38 02.junij 2026.

    Toliko besed in obljub v tako nežni dušici ?

  • irena213 19:13 02.junij 2026.

    Večja rodnost? Aha prepoved splava....

  • Ender3 21:50 02.junij 2026.

    Kaj pomeni ministrica biti zdrav. Bolnik javnega zdravnika težko prepriča, da je bolan podobno kot, zdrav človek težko prepriča privat zdravnika, da je zdrav . Ne gre zgolj za prepričevanje gre za denar, ki sledi pacientu.

    • groffriedrich 12:51 03.junij 2026.

      Ender boš videl,tako daleč bo prišlo,da bodo bolani slovenci hodil delat,skorumpirani tujci,ki imajo zdravnike,saj veš od kod,pa v invalidsko.Naj naredijo revizijo,koliko slovencev in zakaj so v invalidski,potem pa naj jih primerjajo s tistimi,ki so že leta tam in marsikdo od ...prikaži več njih sedaj fuša.To ti je naša slovenija,kjer bi slovenc slovenca utopil v žlici vode,tujcu pa najraje v rit zlezel.

  • rd2dmk2 18:13 02.junij 2026.

    človek rabi plačo po opravljenem delu in če je ni je treba dat socilani prejemek. torej najprej uredit da se 15 dobi plača..in to poštena za pošteno opravljeno delo z vsemi zakonskimi dodatki in brez batin (za vse amebe - ...prikaži več- da ne boste pozabili kmetije kjer so tepli sezonsko delovno silo )

  • Dieta 11:05 03.junij 2026.

    Dolgotrajna skrba starih bi po Janševo... Na papirju zakon, denarja pa ne bo, SMO ŽE VIDELI V PREJŠNJEM MANDATU. PAPIR PRENESE MARSIKAJ.

  • groffriedrich 12:38 03.junij 2026.

    Lepo je sedeti in pametovati,pa na žuljih delovnih ljudi živeti kot mali bogec.Zdrav človek potrebuje delo in ne "dela"v pisarni,pametovat in živet na račun žuljev drugih.Lahko je biti pameten in se celo življenje pasit na javni upravi.Zakaj ne gre predraga ...prikaži več gospa delat za avtomat za 800€na mesec?TO JE TU ZDAJ VPRAŠANJE!

  • Jernej65 18:53 02.junij 2026.

    Dela je dovolj že kar nekaj časa, na sociali jih je pa tudi vse manj in tako se bo nadaljevalo tudi naprej. Kdor je pa lenuh, bo pa vedno lenuh.

    • groffriedrich 12:46 03.junij 2026.

      Kaj pa bolan lenuh?

    • Jernej65 13:28 03.junij 2026.

      Če si mislil te lenuhe, ki so največ na bolniški, si poglej zemljevid kje so ljudje največ na bolniški. Zanimivo, skoraj popolnoma se prilega zemljevidu kjer ima Janša največ podpore. Če sem zloben, so Janšisti največ na bolniški, Ljubljančani in ...prikaži več primorci, kjer ima Janša najmanj podpore, pa najmanj. Zanimivo, a ne.

  • Avatar Srec Srecc
    Iuckyss1 19:12 02.junij 2026.

    Kaj je sedaj SDSsovski socialci, bo treba delat, he,he...

  • Kmodri_ 07:11 03.junij 2026.

    Pravilno je: Zdrav človek potrebuje pošteno plačilo in ne mizerno mezdo! SDS mentaliteta: za hlapce rojeni....

  • sandi76 19:05 02.junij 2026.

    Večinoma se z njo strinjam, razen v delu, ki se dotika nevlaldnih organizacij. Tu se vidi, da bi z ukinjanjem nvo jev najbolj škodovali cerkvenim organizacijam in se tega očitno ne bodo dotikali. Škoda, precej bi bilo pravično prihranjenega denarja.

    • groffriedrich 14:48 03.junij 2026.

      Tudi jaz se z njo strinjam,v tem,da se ne strinjam.Dokler bodo o delu govorili ljudje,ki ne vedo niti,kaj je D od dela,bo tako.Gospa naj zaviha rokave in gre zares delat,ne pa ,da se pod klimo pase tam v pisarni,na račun ...prikaži več nas,garačev v pravem pomenu besede.Potem pa jo bom vprašal po zdravju.

  • Kmodri_ 06:48 03.junij 2026.

    ....pozabila je povedati, da je javna infrastruktura v ki*, zaposlitve rastejo na drevesu,....bizarno mizrene plače....poslanski privilegiji....

    • Plavi-mil 12:06 03.junij 2026.

      Poslanski privilegiji, kateri je uvedel tvoj ptič, ker je mislil, da bo še en mandat igral sončnega kralja, ha, ha,....

  • twitko 18:56 02.junij 2026.

    OMG. Kako so se levičarji tresli ko so slišali, da bo treba delat. Panika in obup.

    • jakec1575 19:00 02.junij 2026.

      ne seri govno. prejsnji teden sem delal nad povprecjem 50 ur. delal sem 54 ur. ne seri.

    • twitko 19:01 02.junij 2026.

      jakec - dej ne blodi ti so VEDNO na forumu. Kaj si delal? Pisal komentarje?

    • Avatar mahatma2
      mahatma2 08:42 03.junij 2026.

      Sem po tvojem levičar in zaslužil sem penzijo za 40 let . Tvoj plešasti komunist je pa strošek države že od vrtca dalje

    • groffriedrich 12:43 03.junij 2026.

      Tvitko,predlagam ti obisk pri nevrologu.Pa tudi kakšna lobotomija bi ti prišla prav.

    • twitko 13:00 03.junij 2026.

      Groff, zakaj tako govoriš? A nismo prijatelji? Čemu ste levičarji vedno tako nasilini? Rešitev je ljubezen, ne pa negativna energija.

    • groffriedrich 13:08 03.junij 2026.

      Vaša ljubezen nam bo zafurala državo.

  • Plavi-mil 19:01 02.junij 2026.

    To, konec sociale za lenuhe, bravo !!!!

    • Ender3 21:43 02.junij 2026.

      To bomo pa šele videli in verjamem, ne doživeli

    • Kmodri_ 07:25 03.junij 2026.

      seveda, predvsem za rumene trenerke...

    • groffriedrich 12:42 03.junij 2026.

      Plavi mil,kaj ti misliš,da desničarji niso socialci?Pameten si bolj,kot televizija.Veliko več je tam desničarjev,kot levičarjev.Če desničar ni na sociali je pa v invalidski ilegali.Pa srečno,bedak.

  • francek 18:23 02.junij 2026.

    Dobro je povedala brez dela ni jela so včasih rekli in prav je tako, ne pa da se sociali po gostilnah smejijo tistim, ki hodijo v službo.

    • Avatar Leon
      Leon 18:35 02.junij 2026.

      BlaBlaBla...vsi so enako obljubljali.

    • groffriedrich 12:34 03.junij 2026.

      Kam smo prišli,zdaj bodo pa največji lenuhi govorili,da zdrav človek potrebuje delo.Ta kikla se že celo svoje življenje šlepa na žuljih nas poštenih ljudi,da jo ni sram sploh ust odpirati.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.