Magazin /magazin/vip
75540 ogledov

Naša vplivnica v globokem žalovanju: Slutila je, da prihaja nesreča

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pierre 17:05 13.julij 2024.

    Jaz bi te ''novice'' o smrti svojcev ''slavnih'' prepovedal!!!!

    • SlavkoKrizman 17:32 13.julij 2024.

      Prebral si, komentiral tudi...in verjetno tudi na kakšno reklamo kliknil...namen dosežen...

  • johan 15:28 13.julij 2024.

    še ena baba Vanga

  • Kmodri_ 16:51 13.julij 2024.

    Reklamni je umrla babica! Tako kot mnogim pa z javnimi objavami ne iščem pozornosti! Kaj hoče, pomilovanja! Ne, naj se cvre v peklu zaradi javno iskanje pozornosti, kjer reklamniži ravnajo po kotu, še tako slaba reklama je zanje dobra reklama! ...prikaži več Reklamniži so plod neoliberalizma in so darovi pomočniki!

  • Avatar Red Hiney
    red 15:46 13.julij 2024.

    Vem, sem že starejši, in ja, ne spremljam vsega, ampak hu d fck is Eva in na kaj je ona vplivala,

    • Kojak 21:57 13.julij 2024.

      Name že vpliva, če sem zaprt preberem nekaj o njej in se potem dobro userjem.

  • PasjaProcesija 16:32 13.julij 2024.

    Najbrž je izrekanje sožalja na mestu in se mu pridružim, vendar... To pa je intuicija. Šele pri obisku babice je izvedela, da je ta na morfiju. Kaj bi šele bilo, če ne bi bili v sorodu. To je 6., 7., ...prikaži več 8., 9. in 10. čut skupaj, pa še Luna na Plutona. Naj raje uvedejo nepremičninski davek za tistih 12 hiš. Če nekdo mora izbirati med všečki iz dopusta in usihajočo babico, se seveda mora odločiti za prvo. "Babi bi to želela". Mogoče čuti, intuicije in karte prinašajo denar, človečnosti pa ne kupijo.

  • andrej084 16:47 13.julij 2024.

    Ali Eva dviga roke z namenim, da bi ji sise lepše izgledale?

  • Zvono 16:44 21.julij 2024.

    Še ena grdavsa, ki jih avtorji teh zblojenih promocijskih člankov imajo za "lepotico". 🤮

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.