Slovenija
17 ogledov

"Ne razumem fascinacije z Baumgartnerjem"

Komentarjev 32
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Matjaž Krajnc 13:35 15.oktober 2012.

    Minister Žiga Turk......rajši vsak dan gledam takšne dogodke kakršen je bil včerajšnji z Baumgartnerjem,kot pa vas in vam podobne ki vsak dan samo pametujete in se delate pametne.Zaradi takšnih bizgecov kot ste vi in vam podobni,ki ne znajo ...prikaži več delati za slovenijo in slovence,ampak morajo lesti v rit eu in danes imamo rezultat tu.

  • atzz 13:40 15.oktober 2012.

    Seveda minister za znanost v Blatnem dolu res ne more razumeti znanosti in vrhunske tehnike, ki je bila sestavni del tega skoka.

  • Pepe007 13:58 15.oktober 2012.

    Z ministrom se ne strinjam. Res pa je, da je okoli skoka pretirana fama, ker gre za drago reklamo. Me prav zanima, koliko kontrole in sprotnega poročanja je bilo pred 52 leti, ko je skočil predhodnik...

  • 1111 14:09 15.oktober 2012.

    sramota da imamo take ministre, za kaj že? ...za kofetkanje v Rusijo???

  • jaki 14:51 15.oktober 2012.

    Če že pametuješ, te prosim, da Slovenijo in Slovence pišeš z veliko začetnico. Nemara si Slovenci to zaslužimo, mar ne?

  • To Maš 15:06 15.oktober 2012.

    Gospod Turk še marsičesa drugega ne razume.

  • To Maš 15:09 15.oktober 2012.

    turk si že ne, za ostale pa ne vem, a si? Po moje da se še nismo dokazal, da bi se lahko z veliko pisali. Nam še precej fali, da bi lahko bili veliki.

  • nejansizmu 16:35 15.oktober 2012.

    Žiga Turk je verjetno najbolj bebav minister vseh časov v Republiki Sloveniji!

  • suzana.kos 17:27 15.oktober 2012.

    jaz pa se - zakaj toliko vetra okoli adrenalinca.... in predvsem reklame za red bull... mr bolj zanimajo drugi dosežki

  • Žurnalček 23:21 15.oktober 2012.

    Veternice niso nikakor rentabilne , vsaj ne do 40 leta exploatacije !

  • pajo 20:37 16.oktober 2012.

    G. Turku ni marsikaj jasno.Gre za posel, ki bi v petih letih naj stal 2O MiO. Koliko delovnih mest je bilo tukaj ustvarjenih? KOliko davka je pokasirala država, kjer se je izvajal projekt? Ni mu jasen pojem PROMOCIJA,...ni mu ...prikaži več jasno...Brez veze, ...Če meni, da je s privarčevanjem, ne vem koliko mio €, naredil uslugo Sloveniji, s tem da želi kratiti pravice študentom, dijakom, šoloobveznim otrokom, ..., še ne pomeni, da je ustvaril neko dodano vrednost. Kritizira naj komaj le, ko bo ustvaril posel v vsaj omenjenem znesku...Zato čevlje naj sodi le kopitar.

  • Trsten 10:28 18.oktober 2012.

    Ej, koga imaš ti za idola, Zokija, JakiĆa,.......................................si pripravljen zajebati Slovenijo. Ti še normalnega kometarja ne morešskupaj spraviti. Drž gobec.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.