Avto
7889 ogledov

Nemški jugonostalgiki kupujejo vozila znamke Zastava

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • niko70 12:00 19.december 2017.

    Prodam dve Zastavi 128. Dobro ohranjeni

  • TistoPravo 12:47 19.december 2017.

    Zastava, imamo problem :)

  • daredevil 17:20 19.december 2017.

    Za tiste čase se mi zdi stoenka zelo lep avto.

  • Laznivi 12:33 19.december 2017.

    Ne razumem zakaj ze ne vrne v yugo bedo ce ima tako lepe spomine na revscino...

    • Snežinko 19:27 19.december 2017.

      Mogoče zato, ker je v Sarajevo zdaj dosti slabše kot je bilo takrat...? V časih socializma sicer ni bilo revščine. Imeli smo, kar smo imeli, vedeli smo, kaj imamo, kaj nimamo in ne moremo imeti, pa je šlo. Lačni so ...prikaži večo bili pa takrat zelo redki. No, vseeno osebno nekako ne jokam preveč za tistimi "zlatimi časi"...

    • Ledena 21:36 19.december 2017.

      Laznivi,vsa cast za tvoj post.Fenomenalno napisano.Mi je vsec,da imas mozgane in z njimi realno razmisljas.Moj globok poklon.Res bravo!!!!!!

    • Laznivi 08:43 20.december 2017.

      Zensce vidim da si bilo v tistih casih se globoko v mednozju...in pojma nimas kaj pomenijo prazne police trgovin kaj pomenijo boni za gorivo kaj pomeni redukcija elektrike po 22.00 kaj pomeni svercanje vsega potrebnega za zivljenje iz italije avstrije...kaj ...prikaži več pomeni stati v koloni na carini da ti je juzni carinik pregledal se zpodnjo odprtino pa prepoved potovanj v tujino veckrat kot 5x letno.... Ehhh zensce...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.