Svet
57 ogledov

Nica: Štirje policisti muslimanko prisilili, da sleče oblačila

Komentarjev 61
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mateja.stabuc 17:07 25.avgust 2016.

    no se strinjam z vami, ki nas kličejo, da smo islamofobi. ne me hecat???res? a se ne bojimo upravičeno teh ubijalcev, posiljevalcev, teh ki nam bodo ukradli državo, tradicijo, religijo:::vse? Juhu naj jih kar sprejmemo? Ti muslimani se ne bodo ...prikaži več in se ne mislijo nikoli spremeniti, sprejeti naših navad, naših norm. No saj pa jih je že veliko v Sloveniji. Se je kdo spremenil? Sprejel našo kulturo? NIKAKOR!!!!le pazite če stopite na "njihova tla" v Sloveniji. Sama sem bila v muslimanski državi in si želela ogledati Sultanovo mošejo iz 12 st. - nikakor, ker sem ženska!Pravilno je vrečt jim to iz glave. Če si pri nas živi po naše ali pa bejži v svoje bogate muslimanske države!!!AMPAK ONI KRADEJO ZEMLJO, ČE VAM ŠE NI JASNO!!!Čez dve generaciji, glede na njihovo rodnost, jih bo dvakrat več kot nas.....kdo nam bo sprejemal zakone? itd.itd. Ne kličite nas več ISLAMOFOBI, KER SMO TO UPRAVIČENO!!!KAKOR JE NAS NA NAŠIH TLEH STRAH MUSLIMANOV, NAJ VEDO DA NISO ZAŽELJENI!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.