Slovenija
15 ogledov

"Nismo več najdražji!"

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Specijalec 08:12 09.maj 2013.

    Jaz pa vam lahko povem, da te še vedeno NAJDRAŽJI in boste to tudi ostali! Pa za svojimi besedami stojim 100%! Drugače pa lahko zaradi mene kar propadete, itak je preveč trgovcev v sloveniji! ( pa prosim, ne mi začeti ...prikaži veči o podpiranju slovenskih kmetov ipd., ker to so navadne neumnosti)

  • razumnik 08:43 09.maj 2013.

    O pa ste! Verjemte, da ste! tudi stvari, ki jih date v akcijo! In vaša konkurenčnost ni povezana z slovenskimi dobavitelji ampak z vašimi enormnimi stroški režije...

  • dragec 13:19 09.maj 2013.

    BLA...BLA...BLA.... VAŠE POTEGAVŠČINE S PIKA KARTICO????

  • saramara 12:40 09.maj 2013.

    Seveda je neumnost in to kaksna!!! Slovenska zelenjava, ze mogoce, samo kaj ko Mercator potem kmetu placa eno tako ubogo mizerijo, da ta se za stroske nima. Poznam primer, ko je clovek za Mercator prideloval petersilj, in je na ...prikaži več koncu bila cena ze 5eur za skaf petersilja, oni so pa potem sopke prodajali petersilj po 5-10eur na kilogram!!!! Je bilo v bistvu ali kupimo po taksni ceni ali pa ne kupimo. In verjamem, da Mercator to dela z vsemi na enak nacin.

  • Titan71 14:16 09.maj 2013.

    Balažič lahko nakadla kolikor hoče samo dejstva so druga. Mercator je dejansko najdražja trgovina v Sloveniji, zelo so se poslabšali tako v ponudbi kot tudi v drugih stvareh od katerih na bi imeli potrošniki koristi. Načeloma kupujem v slovenskih trgovinah, ...prikaži več zato mi je že nekaj časa bolj všeč v Tušu, pa tudi z njihovo kartico zvestobe več privarčujem in imam večje in dodatne ugodnosti kot pa s tole tumasto Pika kartico. Po moje ni več daleč dan ko bo Mercator prodan.

  • nja 10:01 09.maj 2013.

    blabla. Določeni artikli ja, spet drugi so cenejši kot drugje. Je pa treba znati kupovati, vzameš stvari, pred iztekom roka (saj vsi vemo kako je s temi roki, menda), uporabljaš popustnike, vzameš stvari, ki so extra cenej na pika kartico, ...prikaži več spremljaš akcije in nabaviš stvari takrat. TK, da ko jaz primerjam račune iz MC, Spar...ugotovim, da je tu nekje. Za izdelke, ki jih jaz pač kupujem.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.