Slovenija
8361 ogledov

Noro, ignorirali so opozorila glede neviht, nato obupano klicali na pomoč

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Jašna53
    Jašna53 11:04 15.avgust 2024.

    Policjoti ne jokajte, saj se "hriboplazilci" delajo norca iz vas, tko, kot brazilci na južnem koncu Slovenije!!! Začnite zaračunavat in garantirano bo reševanj sigurno 90% manj!

    • Ender3 12:43 15.avgust 2024.

      Težka bo, naj najprej uvedejo obvezne zavarovalne premije tistih, ki si radi poslužujejo takšnih nevarnih avantur..

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 09:55 15.avgust 2024.

    Kdaj bo konec zastonjkarskega resevanja

  • Avatar NickMason
    NickMason 09:33 15.avgust 2024.

    Vsem reševalcem kapo dol ,bi pa morali obvezno izstaviti račun reševanja in naj plača sam

  • manja53 10:37 15.avgust 2024.

    Pismo rosno. res pa gore NISO sprehod. Vse budale, ki same sprovocirajo nesrečo zaradi objestnosti mastno udariti po žepu!!!

    • Ender3 12:45 15.avgust 2024.

      Zaenkrat so samo besede, besede. Predlagaj to vladi na posebnem portalu. Morda komu od posrancev v DZ kapne posebno tistih, ki ljubijo gore..

  • Ikoz 14:09 15.avgust 2024.

    Ni problema bomo mi davkoplačevalci ki ne hodimo v hribe plačali vse

  • Željko 10:32 15.avgust 2024.

    Sej je Holob dvignil cene bencina tako da nič skrbet samo kličite vse vas bomo vozili še domov če si boste le zaželeli

    • Avatar Jašna53
      Jašna53 11:36 15.avgust 2024.

      Željko, če še ne veš in ti nihče ni povedal, ti bom jaz, navaden kreten si!!

    • Željko 12:21 15.avgust 2024.

      Le zakaj. Jaz plačujem vse te brezvezne helikopterske prevoze! Ujame jih dež pa že gremo te kretene iskat. Če je kdo kreten si ti ki to podpiraš

    • Ender3 12:48 15.avgust 2024.

      Željko👎 če se mene vpraša ti bolj malo plačuješ, ker se prostituiraš s pisanjem komentarjev pod različnimi uporabniškimi profili..

    • Avatar Jašna53
      Jašna53 12:56 15.avgust 2024.

      Željko, kriviti Taubija za tole je kretensko in ravno to si naredu!! Pa bog s tabo in tvojo protezo!

    • Željko 13:08 15.avgust 2024.

      Ender to me pa res zanima kateri naj bi pa še bili moji profili??? Ja res je pred let sem bil Brko pa sem se naveličal in zdaj sem že ves čas to kar sem. Misli si kar si češ. ...prikaži več. Ob celodnevnem poslu, otrocih in delu doma komaj kdaj kaj napišem da pa bi se šel več profilov. Ti kar jaz nimam časa. Pa še enkrat misli si kar si češ mi je vseeno

    • Željko 13:11 15.avgust 2024.

      Jašna ja res Holob ni poslal tja gor helikopterjev imaš prav. Pač zame je kreten ki je zajebal kar se je po Janši še zajebati dalo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.