Avto
15385 ogledov

Nova ambiciozna znamka vozil začenja pot v Sloveniji

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Garancija
    Garancija 09:02 28.maj 2024.

    Ali imamo 100 000 polnilnic,samo vprašam

    • Avatar Zoran
      StarMačk 09:41 28.maj 2024.

      Verjetno tu bolj upe polagajo na lastnike hiš, ki bi si "namontirali" domače polnilnice!? Bi pa bilo dobro, če bi kakšen strokovnjak povedal koliko elektrike bi bilo potrebno uvoziti, če si jutri vsaj 30% slovenskih državljanov omisli električne avtomobile in ...prikaži več priključne hibride in če se potem elektrifikacija slovenskega voznega parka s tempom povečuje!? Da na to težavo potem ko bo prenehal obratovati TEŠ sploh ne pomislim!

    • SlavkoKrizman 12:02 28.maj 2024.

      Nekje sem zasledil podatek, da je trenutna zmogljivost omrežja 300.000 avtomobilov.

    • Avatar Zoran
      StarMačk 15:24 28.maj 2024.

      Torej komaj za četrtino trenutnega voznega parka osebnih vozil pri nas... Še dobro, da so ljudje bolj pametni od zakrknjenih zagovornikov zelenega prehoda do l.2030...

  • Avatar Zoran
    StarMačk 09:33 28.maj 2024.

    Takoj ko pridem v prispevku do besedne zveze "priključni hibrid", je mojega zanimanja konec! Verjetno mi ni potrebno posebno poudarjati, da pa prispevkov o električnih avtomobilih sploh ne berem.... Poleg tega pa tile tehnično dovršeni avtomobili za voznika predstavljajo vsaj ...prikaži več tolikšno nevarnost na cesti kot je uporaba mobilnega telefona med vožnjo, ki za naše prometne strokovnjake in policiste, seveda poleg vožnje v alkoholiziranem stanju in prevelike hitrosti, predstavlja velik problem...

  • Soljatar 10:27 28.maj 2024.

    kitajska fake grdobija...za kozlat...

  • Toma 10:22 28.maj 2024.

    Več kot propadla ne bo ;-)

  • LolekinBolek 14:53 28.maj 2024.

    47 jurjev hahaha

  • mph2 18:18 28.maj 2024.

    "Avtomobil ima tudi stalno povezavo z internetom, kar mu omogoča stalne posodobitve po zraku..." in stalen rizik za vdor hekerjev. Hvala, posodobitev mi je ok, ampak na kabel ali lasten wifi.

  • AMEX_No_Thanks 15:48 05.junij 2024.

    Hvala, za ta denar ga kar imejte v salonu. Kitajc vreden nič več kot 15k

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.