So že izmerili izpuste avionov,ki nas zastrupljajo vsak dan.V zraku je non stop 200 000 avonov,ki za en let pokurijo 22000 litrov kerozina,s tem se pa nočejo ukvarjati,se raje odpeljejo na Sejšele na dopust,eni kar s svojimi avioni,kaj smo mi eni osli
Kaj so se naši ''strokovnjaki'' iz AVP zaposlili pri njih, da so dobili take ideje? Saj me ne moti, da je nekdo kreativen in ''bluzi'', moti me, da to vpliva name in da moram preko davkov vse plačati...
So že izmerili izpuste avionov,ki nas zastrupljajo vsak dan.V zraku je non stop 200 000 avonov,ki za en let pokurijo 22000 litrov kerozina,s tem se pa nočejo ukvarjati,se raje odpeljejo na Sejšele na dopust,eni kar s svojimi avioni,kaj smo mi eni osli
Neumnost, naj raje gledajo izpust zdravju škodljivih emisij in ne CO2, ki je dobesedno davek na zrak !!
Budale... Kdo gleda porabo energije v data/ai centrih?
Kaj so se naši ''strokovnjaki'' iz AVP zaposlili pri njih, da so dobili take ideje? Saj me ne moti, da je nekdo kreativen in ''bluzi'', moti me, da to vpliva name in da moram preko davkov vse plačati...