Slovenija
33 ogledov

Nova vlada: 52 za, 35 proti

Komentarjev 46
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Igor Golob 17:20 20.marec 2013.

    zanimivo,tukaj je izsek magnetograma,ki lahko veliko pove kdo je sestavljal pes vladoSprašujem vas, spoštovana predsednica vlade, ki niste v Državnem zboru oziroma v tem parlamentu, ali je vaša ekipa res sestavljena po načelih strokovnosti, ali pa so vam ...prikaži več posamezne kandidate za ministrice in ministre predlagali strički in tete iz ozadja? Mislim, da je temu tako in da so posamezni kandidati iz vrst Pozitivne Slovenije predlagani iz ozadja. Ali v vaši ministrski ekipi prevladujejo strokovnjaki in ne politiki? Po mojem osebnem prepričanju ne. Ali ste res imela možnost, da ste sama sestavila svojo vladno ekipo, ki se nam je zadnja dva dni predstavljala tudi v Državnem zboru? Seveda ne. V to me je prepričal tudi včerajšnji sestanek vašega ministrskega kandidata za obrambo z gospodom Školčem in še tremi prijatelji, ki so po oceni očividca tega sestanka neke druge nacionalnosti, ki se je odvijal na terasi kavarne Maksimarketa in kjer je vaš kandidat, Jakič, zelo glasno vprašal soud

  • Igor Golob 17:22 20.marec 2013.

    estanek vašega ministrskega kandidata za obrambo z gospodom Školčem in še tremi prijatelji, ki so po oceni očividca tega sestanka neke druge nacionalnosti, ki se je odvijal na terasi kavarne Maksimarketa in kjer je vaš kandidat, Jakič, zelo glasno vprašal ...prikaži več soudeležence nekako takole, ali jih nisem včeraj sesul. Mišljeno je bilo seveda na zaslišanje na Odboru za obrambo. Ne, gospod Jakič, žal ga ni v dvorani, niste nas sesuli, niste nas spravili na kolena, pokazali ste vso svojo aroganco, nestrokovnost, nepoznavanje področja obrambe ter zaščite in reševanja, pokazali ste vso svojo nespoštljivost do danes še vaši kolegic in kolegov v parlamentu. In sedaj vas sprašujem, gospod Jakič, kaj pomeni vaš odgovor na besede enega od udeležencev tega sestanka, pa kako ravno obramba, in seveda vaš odgovor, stari je tako odločil. Stari je tako odločil. In še gospod Jakič, ali me morajo skrbeti besede enega udeleženca, da je dobro, da so se Janše rešili na takšen način in da ni potrebno uporabiti drug

  • Scott 17:42 20.marec 2013.

    Lepa, kam pa?Je to že prvoaprilska šala?Saj imate tudi maškarado prezgodaj tako, da verjamem, da ste že začeli s šalami.Ista je kot tov.Šentjurčeva, primerjajte slike.

  • mezgo 19:07 20.marec 2013.

    gospa alenka želim vam veliko uspeha pri vodenju vlade upam da boste imeli toliko jajc oz jajčnikov da boste to kurčevo državo rešili iz lovk korupcije brezvladja in klijintelizma upam da nas nas osvobodite vseh janšev jankovičev bavčarjev šrotov rodetov ...prikaži večov pučnikov novakovssnovačk in ostale bande verjamem in zaupam vam in verjamem v vas upam da me ne boste razočarali če me boste vam jebem celo familijo 2krat

  • luca 20:18 20.marec 2013.

    Ojej, to samo pomeni, da nimaš pojma, kako so zadeve dogovorjene in da je Bratuškova popolna marioneta. Boj proti korupciji MY ASS.

  • Dejan Mržljak 21:30 20.marec 2013.

    Če boste izpolnili samo eno od zgoraj navedenih zastavljenih ciljev dam kapo dol! Vendar, res ne verjamem, da je to sposobna narediti bilokatera vlada! Saj niste sposobni odpraviti malega problema kaj šele velikega! Do zdaj videno vam je uspevalo edino ...prikaži več iz majhne "piz****" narediti veliko "p*****" Enostavno ne verjamem več v to državo! Ljudje nimajo zaupanja v druge ljudi...zdaj pa naj bi zaupali Vam, ker ste napisali par razlogov za katere bi vsi radi, da se jih reši. Kupec v trgovini tudi rad kupi tisto kar želi slišati in se mi kar zdi, da je tudi temu tako! Slišali oz. prebrali pa smo že več kot smo hoteli. Enostavno povedano, se mi zdi, da to ni izvedljivo. Če bi napisali, da boste izpeljali eno stvar, bi še mogoče verjel. Vsak obljublja, tudi vi. Vendar se držite obljub oz. izpolnite vsaj eno, preden rečete drugo. Moje mišljenje! Brez zamere, želim veliko uspeha!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.