Pod streho /pod-streho/varcna-hisa
14879 ogledov

Velika novost pri tarifah elektrike pri nas

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar omega_v6
    omega_v6 07:22 23.julij 2024.

    Ti elektro tatiči ne bi dali nekj v uporabo pri čemer nebi zaslužili!! To je elektro mafija kateri državljani postavimo elektrarne,da lahko potem oni kradejo!!

    • jazalen 08:03 23.julij 2024.

      SE povsem strinjam. Omembe vredno je tudi dejstvo, da se vso to sranje okoli stebrov elektrike in tega v tem članku, odvija ravno, ko je Golob na vladi. Vse jasno kakor beli dan. Elektro lobije mora nahraniti, konec leta je ...prikaži več potrebno božičnice izplačati, plače so nadpovprečne, raja plača seveda.

    • Nevica 08:08 23.julij 2024.

      Res je.

    • Nevica 08:10 23.julij 2024.

      Tako sem šla prveriti lastništvo, pa več od dr. Uroša Merca nisem našla...(+Marko Poličnik in Dag Kralj).

    • FejstDogaja 08:22 23.julij 2024.

      Seveda se vse dogaja pod Golobom. A misliš, da bi imeli pod Janšo zeleni prehod? Ves svet bi šel naprej, mi bi bili pa sto let za leseno žlico. Nekdo vam ponudi dober produkt, s katerim lahko prihranite, pa tulite, ...prikaži več da vam krade. Kdo bi vas razumel.

    • jazalen 08:41 23.julij 2024.

      Fejst, naj vsak posameznik odloči kaj je zanj/o dober produkt. Ko se prične vsiljevati ideologija posameznika, ki ni skladna z razmišljanjem večine, ter sredstvi večine, se naleti na velik odpor. In ravno to ni v redu. Dovoli, da se vsak ...prikaži več zase odloči, verjemi, da bo tako za vse najbolje.,

    • Puklastimiha 08:44 23.julij 2024.

      FEJST DOGAJA, advokat skorumpiranega golobnjaka...

    • Avatar Garancija
      Garancija 09:06 23.julij 2024.

      Omega-Pa tako je že skoz od kar pomnim

  • Nevica 08:08 23.julij 2024.

    In kako se naj gospodinja ukvarja s ceno energije, strmi v borzne podatke cel dan za en dan vnaprej? Saj res, samo računalnik pa res ne porabi prav veliko.

    • FejstDogaja 08:23 23.julij 2024.

      Jaz vidim bolj problem v tem, da bo ob prvem resnem povišanju borzne cene podjetje šlo v stečaj, ker cen ne bo moglo pokrivati. Ali pa ga bo reševal proračun. Izračun temelji na domnevi, da bodo cene ves čas v ...prikaži več določenem času nizke. Kar je špekulacija.

    • oneh 12:21 23.julij 2024.

      Ko se je začela zadnja energetska kriza so prvi zaprli štacuno ti špekulanti. Se kdo še spomni Telekoma? In ker so levaki taki bedaki pa imamo svobood in levaki- a še plešete?

  • Avatar karjola
    karjola 08:37 23.julij 2024.

    Me zanima kako bi jj jašek ublažil cene. Aja, upokojencem bi vzel še kak procent....

    • Puklastimiha 08:48 23.julij 2024.

      Karjola.pejt u sajtrgo ! Ko bos pasel travo, bos imel zeleni prehod in holoba.

    • Avatar karjola
      karjola 10:41 23.julij 2024.

      Vtakni si goloba v rit

    • oneh 12:20 23.julij 2024.

      Mislim- ker ne ve kako bi Janša to naredil je pripravljen taubijo lizat jajca. Ne morš verjet, kaki kreteni tlačijo zemljo. Zato pa imamo svobodo in levaki- a še plešete?

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:57 23.julij 2024.

    Me zanima ,če bi bil puklasti,a bi bilo kaj bolje

    • oneh 12:18 23.julij 2024.

      Ker ne ve, kako bi bilo ti videti pod vladavino nekoga drugega je pod vladavino tega pripravljen zagovarjati karkoli. Ma ne morš verjet, kakšni kreteni tlačijo zemljo. Zato pa imamo svobodo in levaki- a še plešete?

  • Kmodri_ 10:09 23.julij 2024.

    To je nakup mačka v žaklju! Ne, hvala!

  • devote 10:27 23.julij 2024.

    dandanes dobiti kosila zastonj?? nikdar niso bila in tudi tukaj ni in ne more biti nic drugace. vecno pravilo.

  • mirko2 10:12 23.julij 2024.

    takoj zamenjam, končno neki da ni državno

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.