Slovenija
111972 ogledov

Novo o grožnjah s smrtjo Janši in družinskim članom: To je odkrila policija!

Komentarjev 81
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • lucrecia_vesna 20:25 08.november 2021.

    KONCAL ZE, KI GA JE BAJUK RAZDELIL MED MERCATO IN LADJARJA DOHLEJA VODSTVO IN JANSO IN SDS KJE STE BILI DA TO UREDITE SE DAN DANES MOJEGA DENARJA NI PA JE GDO TO RAZISKAL IN MI VRNIL DENAR???????? SE JE ...prikaži več VRNIL VES DENAR KI SE JE TAKO TUDI DRUGIM POKRADEL STE RAZISKALI STE UKREPALI NISTE TAKO DA SAMO KO GRE ZA VLADNIKE GRESTE TAKOJ VEN IN DELATE CEL HALO ZA NAS LJUDI VAM DOL VISI. Bo gdo reku, da ni tako smo ostali brez streh lastnih nad glavo samo ker so nase delnice pokradel in kaj ste naredili?

  • krucefiks 07:41 26.oktober 2021.

    no potem JJ lahko vsa pisma odpre oz. jih je ,če je tega odprl ,je tudi druge

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 15:36 26.oktober 2021.

    Ni mi jasno zakaj sta si twito in Urša dala naredit tatoo na sred čela, a druzga dela telesa nimata več frej??

  • lucrecia_vesna 20:21 08.november 2021.

    Ne govori takih izjav Stojan Belšak, vodja oddelka za organizirano kriminaliteto pri PU Ljubljana. Če bi šlo za nas navadne ljudi nebi niti na teren iztopli samo, ker gre za vladnike take izjave dajatev. Če ne povejte kje ste bili ...prikaži veči ko so meni UKRADLI DELNICE MERCATA PA JE TO NAREDIL ANDREJ BAJUK FINANCNI MINISTER POKOJNI OD JANSE kje ste bili takrat???????? Ste mi vrnili kar se mi je POKRADLO ŠE DANES NI MOJEGA DENARJA TREBA PRASAT MERKATO, LADJARJA DOHLEJA VODSTVI IN JANSO KJE JE TA DENAR KONCA

  • Janez_53 09:26 27.oktober 2021.

    Vsaj vi pišite resnico, če niste zlizani z Janšo! Grožnja "Janševim družinskim članom" je namreč glede na fotografijo laž! Poleg Janše je tarča narisana le na Janševi soprogi, ne pa na otrocih, kot bi lahko iz vašega teksta sklepali! Ali ...prikaži več pa imate težave z razlikovanjem ednine in množine? Se pa popolnoma strinjam, da so take grožnje svinjarija, ki ji je treba napraviti konec v najkrajšem možnem času! Hojs, pričakujemo, da boš vsaj tako aktiven, kot si bil na protestih!

  • mirror 17:30 25.oktober 2021.

    Kaj je novega? NIČ!!! Bombastičen naslov, oziroma medijska manipulacija!

    • groffriedrich 18:26 25.oktober 2021.

      Bravo Mirror,še enkrat si dokazal,da razmišljaš z ......glavo.Večkrat se vprašam,od kod se prikradejo takšni zadetki,kot si ti in tebi podobni.Sicer ti pa čestitam za izjavo dneva!

  • Stane Adamič 20:08 25.oktober 2021.

    Zdaj so začeli še bolj podlo igrati. Zdaj že obtožujejo, da si Janša in vlada sama pošljata grožnje, sami si organizirajo nasilne proteste zoper sebe, v MSM medijih si sami pišejo članke zoper sebe, sami si vlagajo ovadbe zoper sebe..... ...prikaži več Ja res so pokvarjeni do amena. Kakšno sprevženo igro igrajo. Tako so komunisti vedno igrali, končalo pa se je z smrtjo, če jih ljudje niso ubogali.

  • Janez11 14:22 25.oktober 2021.

    Kakšne predloge policija čaka, bolnik grozi trenutni demokratični izvoljeni oblasti in tako bi se morale vse inštitucije SOVA, OVS, policija, NPU ....vključiti v preiskavo in osebka ali več njih takoj spraviti za rešetke vsaj za 20 let.

    • Avatar Leon
      Leon 14:38 25.oktober 2021.

      Janez11 ...med navedenimi v preiskavo so pozabil na specialca Mahniča in Kanglerja .

    • groffriedrich 18:14 25.oktober 2021.

      Kateri bolnik,a Janez?

    • Boschtjan Zupanchich 05:51 26.oktober 2021.

      Trenutno največji Bolnik je Janez Đanša, poleg Vseh Levuharjev !!! ! !!! Žal je to Letos Dokazal !!! ! !!!

  • Melinda_Owens 16:12 25.oktober 2021.

    Prvi mesec sem od tega preprostega spletnega gospodinjskega dela prejel 26391. To delo je na spletu in je delno ali v zaključnem obdobju zelo enostavno, samo sledite navodilom na tem blogu ... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • Dusan12 17:58 25.oktober 2021.

    Slovenci smo zjebali, ne mi, politika, da bomo ob koncu stoletja majnšina, morda samo 25%, In to smo dopustili SD- ju, vabili, obljubljali sve i svašta, samo zavoljo, volilve baze in Kurćistanci za Kolpo nam bodo jebali naše potomstvo, Halo, ...prikaži več Slovenija, odjebimo Marjane, Lidije, Nataše, Vijolete in razne Goluboviće, pa Zorane, pa Marke bosance, pa Milosaljeviće, Goloviće, teče nam voda v grlo, zadušili nas bojo kot podhane, a ne Srboslav…

    • Ender3 19:48 25.oktober 2021.

      Dusan12 pod nujno k Madžarom, tam iće nimajo, imajo pa Miloše...

    • Boschtjan Zupanchich 05:44 26.oktober 2021.

      Dušan, ja, samo tudi Janša nas je letos Grdo Hinavsko Prevaral !!! ! !!! Sedaj nam samo še Brščič ostane !!! ! !!! No, Če se ne bo še ta pokvaril !!!

    • Janez_53 09:29 27.oktober 2021.

      Pa vsekakor Dušane in njemu potrebne kretene je potrebno "odjebat"!

  • bogdan76 14:49 25.oktober 2021.

    Uvoženi mitingaši samo malo leskove žavbe in vsebo rešeno ubogi titoisti.

    • Janez_53 16:35 25.oktober 2021.

      Ubogi si ti, ki ne spoznaš svoje pritlehnosti in bebavosti.

    • groffriedrich 18:17 25.oktober 2021.

      Ti si ena taprava žavba,bolje uvožen mitingaš,kot pa Janšev pajdaš.Pojdi ti lepo "svirat k...cu!".A kapiš,komprende?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.