Zdravje /zdravje/aktualno
14121 ogledov

NOVO O OKUŽBAH: Danes dobra in tudi slaba novica

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Syn
    Syn 14:11 13.april 2020.

    Mediji še vedno zelo veselo pišejo "zaradi virusa Covid-19 je umrlo". To ni res. Noben ni umrl samo zaradi tega virusa, ampak zaradi dodatnih bolezni ki so jih imeli ali pa zaradi oslabljenega imunskega sistema. Kar je značilno predevsem za ...prikaži več starejše osebe od 75.

  • Ender3 12:42 13.april 2020.

    Je komu znano koliko Pečečnikov imjo sosedi,saj je v eni pošiljki včeraj prispelo 60 ton opreme, ostalo jim sledi..?

  • jjjaaannneeezzz 13:51 13.april 2020.

    Vseeno je veliko lažje zapravljati, kot pa prodati. Umestno bi bilo vprašanje, a gre ta avion potem prazen nazaj, ali gre v Nemčijo kaj pobrat:(

  • DonnaFlick 14:28 13.april 2020.

    Google zdaj plačuje od 17000 do 22000 dolarjev na mesec za delo preko spleta od doma. Temu poslu sem se pridružil pred dvema meseceema in sem v tem prvem mesecu zaslužil 20544 dolarjev. Lahko rečem, da se je moje življenje ...prikaži več spremenilo - popolnoma na bolje! Poglejte, kaj počnem ................>>>>>>>>>> w­­w­­w.D­­­o­u­­C­­­a­s­­h.C­­­o­m

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.