Adijo pamet kaka slika. Kot dva najstnika, ki sta se spoznala nekje na morju...
To vse bolj spominja na politično promiskuiteto..Vsakdo samo gleda kako bo drugega prevaral . Domača politika vse bolj spominja na kloako..
Kaj bo rekla UrškaKlakočar Zupančič, ki ki ima tudi rada prave dedce, će pride do njih?
Ender3, leva politika pa res ne spominja samo na kloako, ampak je v resnici ena sama smrdljiva kloaka.
Puserjevi se.....močnoq kisa.,..
Situacija po volitvah je že tako kaotična, da mi ni več jasno ali Stevanovič leze v njeno rit ali predsednica v njegovo.
Precednica ima raje deklice...
Puklasti pa, nekdanje kompromitirane policaje..
Bebavo...
Kot ti!
Je tako!
se baba že grebe pri Gospodu Stevanoviču,, mogoče kaj rabi
Mu je prenesla Milanove pozdrave?
Čudna je takšna politika. Biti moraš vljuden tudi do tistih, ki jih ne maraš in ne podpiraš.
Z vljudnostjo in lepim vedenjem si pa ti res ne delaš problemov, politični prostak, kakršen si!
Od vedno se govori, da imajo slovenke raje južnjake in tudi na najvišjem nivoju debelorita to javno dokazuje in želi ovekovečiti trenutek sreče.
ups, da se ni Stevo prislinil, k najbolj priljubleni državljanki.
Obratno južnjaki imajo raje slovenke,kot svoje debele fate,
Mene voli Stevovanović ali ja Stevota neću, za Zokija iz Merkatora i opštine ja umret ću.
Prevod prosim,v katerem jeziku je to,?
Maček a ne znaš uporabljati AI, če ti je tako tuj jezik in ne poznaš stare merkatorjeve reklame. Seveda je lažje nabijati.
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Adijo pamet kaka slika. Kot dva najstnika, ki sta se spoznala nekje na morju...
To vse bolj spominja na politično promiskuiteto..Vsakdo samo gleda kako bo drugega prevaral . Domača politika vse bolj spominja na kloako..
Kaj bo rekla UrškaKlakočar Zupančič, ki ki ima tudi rada prave dedce, će pride do njih?
Ender3, leva politika pa res ne spominja samo na kloako, ampak je v resnici ena sama smrdljiva kloaka.
Puserjevi se.....močnoq kisa.,..
Situacija po volitvah je že tako kaotična, da mi ni več jasno ali Stevanovič leze v njeno rit ali predsednica v njegovo.
Precednica ima raje deklice...
Puklasti pa, nekdanje kompromitirane policaje..
Bebavo...
Kot ti!
Je tako!
se baba že grebe pri Gospodu Stevanoviču,, mogoče kaj rabi
Mu je prenesla Milanove pozdrave?
Čudna je takšna politika. Biti moraš vljuden tudi do tistih, ki jih ne maraš in ne podpiraš.
Z vljudnostjo in lepim vedenjem si pa ti res ne delaš problemov, politični prostak, kakršen si!
Od vedno se govori, da imajo slovenke raje južnjake in tudi na najvišjem nivoju debelorita to javno dokazuje in želi ovekovečiti trenutek sreče.
ups, da se ni Stevo prislinil, k najbolj priljubleni državljanki.
Obratno južnjaki imajo raje slovenke,kot svoje debele fate,
Mene voli Stevovanović ali ja Stevota neću, za Zokija iz Merkatora i opštine ja umret ću.
Prevod prosim,v katerem jeziku je to,?
Maček a ne znaš uporabljati AI, če ti je tako tuj jezik in ne poznaš stare merkatorjeve reklame. Seveda je lažje nabijati.