Predsednica republike Nataša Pirc Musar in predsednik DZ Zoran Stevanović sta se srečala na delovnem kosilu. Stevanović je na omrežju X zapisal, da sta imela "konstruktiven pogovor o sodelovanju, spoštovanju institucij ter odgovornosti, ki jo nosita dve pomembni državni funkciji". Srečanje so za STA potrdili tudi v predsedničinem uradu.
"Veselim se nadaljnjih srečanj in sodelovanja v dobro Slovenije," je še zapisal Stevanović. K zapisu, ki je objavljen na profilu stranke Resnica, je pripeta tudi njuna fotografija.
Predsednik DZ Zoran Stevanović: “Danes sem imel kosilo s predsednico @nmusar.
— Resni.ca (@resni_ca) May 25, 2026
Prijeten in predvsem konstruktiven pogovor o sodelovanju, spoštovanju institucij ter odgovornosti, ki jo nosita dve pomembni državni funkciji.
Veselim se nadaljnjih srečanj in sodelovanja v dobro… pic.twitter.com/YoYevz5NUJ
Da je šlo za delovno kosilo, so za STA potrdili tudi v uradu predsednice republike.
se baba že grebe pri Gospodu Stevanoviču,, mogoče kaj rabi
Od vedno se govori, da imajo slovenke raje južnjake in tudi na najvišjem nivoju debelorita to javno dokazuje in želi ovekovečiti trenutek sreče.
Bebavo...