Slovenija

Občan poklical policijo: "Na cesti ležita dva mopedista"

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vzev 12:31 31.maj 2026.

    Nesreča dveh mopedistov se je zgodila ob 16;47. Cesto so pa odprli ob 21:20? Pa kaj ti se delajo norca?

    • Avatar Leon
      Leon 13:02 31.maj 2026.

      To je žalostna zgodba o slovenski policiji .

    • 4krogci 14:53 31.maj 2026.

      ma vikend bil pa zastoji na cesti pa policija in resevalci niso prsli dost hitro na cilj zaradi guzve hahaha .... seveda so preden so sli na pot v miru hladn pir do konca spil!

    • munja 08:17 01.junij 2026.

      Vzev daj preberi še enkrat članek!!!!

    • vzev 16:20 02.junij 2026.

      Zakaj? "Ob 16.47 nas je poklical očividec in povedal, da na cesti med Dolnjimi Ležečami in Famljami, pri letališču, ležita dva poškodovana mopedista s Tomosi," so sporočili s koprske policijske uprave." - to pomeni, da se je nesreča zgodila pred ...prikaži več 16:47. "Cesto so zaprli." -> pomeni, da so cesto zaprli, ko so prišli na kraj nesreč. "Cesta je bila ponovno odprta ob 21.20." - tako da mi prosim razloži, zakaj bi še enkrat bral članek.

  • 4krogci 14:55 31.maj 2026.

    Udeleženca Tomosijade na Kalu.....lansko leto blo isto par "obnemoglih" v obcestnem jarku....

  • Toma 17:41 31.maj 2026.

    Kolesa in mopedi imajo prvo zavoro bolj za reklamo. Motorji pa zadnjo, ker prva dosti bolj prime. Torej kolesa in mopedi zelo slabo zavirajo!

    • dare326 23:19 31.maj 2026.

      Si po naravi tak ali si jedel kakšne čudne gobe.

    • Toma 11:20 01.junij 2026.

      Torej ni nihče šel po moji poti, da bi vedel o čem pišem? Pa srečno pot!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.